dr n. med. Elżbieta Schoneich

Alergolog dziecięcy, Pediatra

2,9

Ogólnie dramat, zmarnowany czas i nerwy, moje i dziecka. Dziecko z alergią IgE niespecyficzną według tej Pani jest zdrowe i nie wymaga leczenia. Objawy zupełnie jej nie interesują. Dobrze, za szybko zmieniliśmy lekarza i tym razem trafiliśmy na dużo bardziej kompetentnego. Nie polecam

Poszliśmy na NFZ, pierwsza wizyta. Zona weszla o umowionej 16(z wynikami testow z innego gabinetu), ja podjechalem z dzieckiem o 16.05. Pani doktor ja wyprosiła informujac ze, ma przyjsc jak bedzie dziecko. Dziecko miało wykonane testy skorne i krwi w przychodni alergologicznej na Boguslawskiego(duza poradnia z znaczacym doswiadczeniem, pol roku wczesniej). Pani doktor powiedziala ze dla niej licza sie testy zrobione tu na miejscu i trzeba je powtorzyc. Dziecko mialo wykonane testy molekularne 3 generacji faber( z racji na symptomy alergii krzyzowych u dziecka, normalnym testami ciezko ja diagnozowac) - ...

Poszliśmy na NFZ, pierwsza wizyta.
Pani doktor ja wyprosiła informujac ze, ma przyjsc jak bedzie dziecko.

Dziecko mialo wykonane testy molekularne 3 generacji faber( z racji na symptomy alergii krzyzowych u dziecka, normalnym testami ciezko ja diagnozowac) - pani doktor zignorowala wyniki zaznaczajac ze nie ma zamiaru do nich zagladac. I ze ona bazuje na testach krwi i skornych.

Pani doktor pozwolila wejsc tylko zone z dzieckiem(covid?). Po wizycie wyszla i zapytala sie czy mam jakies pytania, tylko szybko bo ma nastepnego pacjenta.
Powiedzialem ze nie mam(bo nie wiedzialem o co pytala zona, wiec bez sensu bylo strzelac z pytaniami)

Wiecej juz wizyt nie było.

Znam Panią doktor od dawna, Wspaniały lekarz i człowiek.

Znam Panią doktor od dawna, Wspaniały lekarz i człowiek.

Wpaniały lekarz, leczy mojego syna od 15 lat.

Wpaniały lekarz, leczy mojego syna od 15 lat.

Chodzę do Pani dr od 20lat, jest najlepszym lekarzem jakiego znam. W wieku 3 lat zdiagnozowała u mnie astmę oskrzelową, na początku mojej choroby kiedy potrzebowałam pomocy Pani dr przyjmowała mnie nawet u siebie w domu, nigdy nie odmowila kiedy bylam w naglej potrzebie, zawsze uprzejma, mila, kompetentna i profesjonalna, wiec nie rozumiem negatywnych opinii innych ludzi... ale sa ludzie i ludzie...

Polecam .Jestem z małej miejscowości ,moje dziecko od urodzenia ma astmę i jest alergikiem.Gdy trafiliśmy do Pani doktor zajęła się nami ,kontaktowała się sama z innymi placówkami czy można wykonać odpowiednie testy.Jestem bardzo zadowolona ,że trafiłam właśnie do Niej.

Wyleczyła co prawda dziecko ale cała reszta - szkoda słów

Wyleczyła co prawda dziecko ale cała reszta - szkoda słów

Do lekarza nie poszliśmy żeby wymieniać uprzejmości. Jesteśmy zadowoleni, profesjonalne, kompleksowe podejście do chorych dzieci.W kilka wizyt przebadani na maxa nie tylko w przychodni.Wreszcie po kilku latach chorowania trafne diagnozy, wreszcie Komus się chciało.

Pierwszy raz rejestruj swoją opinię na tego typu portalu ale niestety zostałem przez tą osobę zmuszony. Jest to NAJBARDZIEJ WREDNA, NIEUPRZEJMA I CHAMSKA OSOBA (celowo pisze osoba a nie lekarz) na jaka w moim życiu udało mi się trafić. Już przy pierwszym "dzień dobry" widać iż Pani ta oczekuje od pacjenta płaszczenia się przed nią i skamlenia o pomoc - a dodam iż jej pacjentami są dzieci!!! Do tego dołóżcie sobie prostackie i chamskie odzywki w stylu "ja waszego dziecka leczyć nie muszę - łaski bez", "po co go przyprowadziliście - teraz to mój problem zamiast waszego lekarza rodzinnego" i obraz tej Pani, macie Państwo pełny. Kto się pytam, pozwala takim ludziom wykonywać praktykę lekarską??!!! Zastanawiam się wciąż nad skierowaniem sprawy do sądu gdyż nie będę mógł spać po nocach, myśląc jak ta "lekarka" traktuje inne osoby, które nie mogą sobie pozwolić na niepubliczną opiekę lekarską.