lekarz Elżbieta Sidoruk

Lekarz medycyny pracy

1,6

Absolutnie bezczelna i bez zadnego szacunku do czlowieka kobieta. Na wiadomosc ze przyjmuje antykoncepcje stwierdzila, ze jak urodze dziecko to w 70/% bedzie ono z wada, zaczela pytac czy robilam badania takie i takie, odpowiadajac ze nie, bo nie czulam takiej potrzeby powiedziala 'no tak wy wszystkie jestescie madrzejsze', oczywiscie wciaz odnoszac sie do antykoncepcji. Oliwy do ognia dodaly moje tatuaze na ciele, ktore powoduja raka, ze jestem oszpecona. Zwracajac uwage szanownej pani, ze przyszlam tu na badania a nie sluchac jej kazan na temat zycia, kompletnie to zignorowala i zaczela gadac dalej swoje. Widzac moja nierowna prace serca po badaniu ekg powiedziala oczywiscie, ze to wina tabletek, nie mojej wrodzonej wady. Radze unikac:)

Cudowna Kobieta. Lekarz troskliwy i bardzo emapatyczny. Zostałam otoczona niespotykaną opieką i wielkim zrozumieniem. Jestem wdzięczna .

Zdecydowanie nie polecam. Podzielam zdanie dotychczasowych Oceniających: ta osoba nie nadaje się do pracy z ludźmi, jest agresywna i opryskliwa. Nie ma pojęcia, co znaczy profesjonalne podejście do pacjenta, nie zna pojęcia "kultura osobista" i szacunek wobec pacjenta. Jedna gwiazdka to w jej przypadku o jedną za dużo.

Ta Pani nie powinna być lekarzem. Kobieta była bezczelna cały czas zwracając niemiłe uwagi dotyczące tatuażu. Usłyszałam, że jestem głupia i mam to na co zasłużyłam. Dowiedziałam się również, że tatuaże, które posiadam wywołają u mnie raka. Cały czas zamiast o moim stanie zdrowia kobieta dywagowała na temat tatuaży i ich szkodliwości dla ludzkości. Kompletny absurd, że ktoś taki ma kompetencje do leczenia ludzi. Nie polecam, mam nadzieję, że ta Pani szybko zostanie oddelegowana z oddziału Aldemedu.

Nie polecam nikomu. Byłem u Pani Doktor (że tak zażartuję) na badaniach kontrolnych z medycyny pracy. Okazało się, że mój wzrok się znacząco pogorszył i potrzebuję nowych okularów a pracuję przy komputerze. Pani nie wystawiła mi wniosku o dofinansowanie za szkła. Twierdzi że nie potrzebuję do pracy, bo z bliska widzę. Ja mam wadę - 5,5, bez okularów nic nie widzę. Po rozmowie stwierdziła, że da mi ten wniosek jak dostanę zaświadczenie od okulisty że muszę mieć okulary. Przypominam mam -5,5. Poszedłem do wielu punktów, z profesjonalnym doborem okularów i fachową obsługą. Wszędzie się dziwili i niedowierzali, że ta pani jest na takim stanowisku z całkowitym brakiem kompetencji. Optometrysta dobrał mi okulary i wystawił zaświadczenie. Wróciłem do pani Elżbiety S. i powiedziała mi że chce zaświadczenia od okulisty a nie optometrysty. A ja mam wadę wzroku a nie chorobę oczu. Ta pani nawet nie zna się na specjalizacjach lekarskich. Jest niemiła, lekceważąco podchodzi do klienta a same badanie to po prostu żenada. Jest lekarzem starej daty i odniosłem wrażenie że czekała na kopertę z "prezentem". Najbardziej boli mnie to że jak ja nie będę znał się na tym co robię, to mnie po prostu zwolnią albo nie utrzymam się na rynku a ta pani będzie pracować na tym stanowisku aż do emerytury.

Nie polecam, nieprofesjonalne podejście do pacjenta, zero empatii, zrozumienia i wytłumaczenia wyniku badan. Z całym szacunkiem ale gorszego lekarza medycyny pracy nie spotkałam.

Pani doktor na widok mojego kolczyka i tunelu zaczęła być nie miła, kilkukrotnie zwróciłem jej uwagę na to ze kalczyki i to jak wyglądam to moja indywidualna sprawa i komentarze oraz ocenę może zostawić dla siebie i jest to nie profesjonalne z jej strony, nic sobie z tego nie zrobiła i kontynuowała temat tego jak wyglądam. Próbowałem porozmawiać z nią o tym i przdstawilem kilka argumentów za tym ze nie ma nic złego w posiadaniu kolczyków ale jedyne co usłyszałem w zamian to "ale bezczelny".. przychodzę do lekarza a nie konsultować swój wygląd ze stylistka, pani bardzo nieprofesjonalna, jej zachowanie to już zniewaga za która w sądzie wyciągane są konsekwencje.