lekarz Elżbieta Sidoruk

Lekarz medycyny pracy

1,5

Pani doktor na widok mojego kolczyka i tunelu zaczęła być nie miła, kilkukrotnie zwróciłem jej uwagę na to ze kalczyki i to jak wyglądam to moja indywidualna sprawa i komentarze oraz ocenę może zostawić dla siebie i jest to nie profesjonalne z jej strony, nic sobie z tego nie zrobiła i kontynuowała temat tego jak wyglądam. Próbowałem porozmawiać z nią o tym i przdstawilem kilka argumentów za tym ze nie ma nic złego w posiadaniu kolczyków ale jedyne co usłyszałem w zamian to "ale bezczelny".. przychodzę do lekarza a nie konsultować swój wygląd ze stylistka, pani bardzo nieprofesjonalna, jej zachowanie to już zniewaga za która w sądzie wyciągane są konsekwencje.

Nie polecam, nieprofesjonalne podejście do pacjenta, zero empatii, zrozumienia i wytłumaczenia wyniku badan. Z całym szacunkiem ale gorszego lekarza medycyny pracy nie spotkałam.