Elżbieta Sieczkowska

2,7
2,7
2,4
2,5

Czytając te opinie nie wiem czy o tej samej Pani doktor mówimy, bo.... Była moją prowadzącą podczas pobytu na neurologii w Wojewódzkim. Pełny profesjonizm w działaniu, ogromna wiedza, jasno omawiane przyczyny, następstwa i zapobieganie. Przychodziła nie tylko na obchodzie z rana ale i podczas dnia ze zwykłym pytaniem, "jak się Pan czuje?" w chwilach mojego przerażenia, strachu, sama widziała i prosiła o pomoc swoich kolegów z branży aby przyszli porozmawiać (psycholog) Wg mojej opini świetny specjalista z sercem do pacjenta a przede wszystkim ogromną wiedzą.

Fachowiec, dokładne badania. Wszystko wyjaśni, odpowie na pytania. Bardzo dobrze diagnozuje. Polecam

lekarka nie tłumaczy nie poświęca czasu pacjentowi jest niemiła i nieuprzejma,wszystkich traktuje z góry,pytałam innych pacjentów na korytarzu jakie mają zdanie,nikt nie powiedział nic dobrego,pani ta jest oburzona ,że zabiera się jej cenny czas jak je to nawet nie odłoży jedzenia ma gdzieć pacjenta,nie interesuje się nie pokieruje gdzie się udać brak rzyczliwośći iempatii,pacjent wyrażnie jest tam intruzem,pacjenci z programów lekowych eksperymentalnych też niue mają dobrego zdania chociaż jest tam ciut lepiej bo tam to sponsor za to płaci

nieuprzejmy lekarz. ponoć nie zawsze oznacza to ,że niekompetentny.o kompetencjach jeszcze się nie wypowiem bo ma być to rzetelna opinia.

na nfz bardzo niemiła kobieta,nie tłumaczy nic,traktuje z góry,nie potrafi rozmawiać z pacjentem,to już nie te czasy,tak pacjentów się nie traktuje.minimum empatii by się przydało o uśmiechu .życzliwości dla chorego nie wspomnę bo ta pani tego nie zna,nie jest tego nauczona albo się już nie chce tej pani,to widać gołym okiem,na korytarzu i w salach szpitala ta pani nie ma dobrych opinii wśród pacjentów

niemiła osoba ,nie poświęca czasu,traktuje pacjęta z góry,uważa ,że wszyscy symulują.nieuprzejma.ponoć tych co są w badaniach eksperymentalnych traktuje trochę lepiej bo za to są pieniądze

nie polecam, traktowani epacjentow przedmiotowo, lekcewazaco tak jak gdyby pacjent byl symulantem, oszustem i chzial wszystkich nabierac

niemiła wręcz chamska, leczyła mnie w szpitalu nie poświęciła mi nawet 2 minut a leżałem 7 dni. nie odpowiada na pytania, traktuje z góry. Szczerze odradzam

Zdecydowanie nie polecam. Obcesowa, nieuprzejma osoba.

Zdecydowanie nie polecam. Obcesowa, nieuprzejma osoba.