lekarz Elżbieta Sieńko

Okulista

1,3
1,3

Brak słów. Wizyta 3 minuty, Pani nawet na mnie nie spojrzała jak czytałam, że oczy mrużyłam, bo nie widziałam literek. Stwierdziła że wszystko jest dobrze. Nie polecam, wizyta nie warta nawet złotówki

Beznadziejna lekarka. Poszłam prywatnie na wizytę. Skasowała pieniądze i tyle. Zero kompetencji. Lekarz bardzo niesympatyczny, zbywający pacjenta. Czas wizyty około 5 minut. Nigdy więcej nie zapiszę się do tej pani. Odradzam !!!

Pani Doktor dla pacjenta ma około 5-10 min. co według mnie nie pozwala na dokładne wykonanie badań nie mówiąc już o doborze okularów.

Dno... skasowała pieniądze, nic nie powiedziała, wypisała tylko receptę i "następny proszę...". Nigdy więcej nie pójdę.