lekarz Elżbieta Sieńko

1,2
1,2

Nie polecam nikomu, jeśli macie opcję, by pójść do innego okulisty to lepiej nie iść do tej okulistki. Pani bardzo nie profesjonalna, opryskliwa i zbywa z wizyty. Ludzie na poczekalni bardzo narzekają, wszyscy tak samo. Byłam na wizycie prywatnej 150 zł, byłam w gabinecie 3 min max!! (przy kompleksowym badaniu wzroku pod kątem soczewek kontakstowyc), a czekałam ponad 1,5 h. Weszłam na minutę dostałam krople i wyszłam, samo badanie beznadziejnie trwało minutę, Pani nawet nie raczyła mi doradzić co i jak odnośnie soczewek (nie nosiłam wcześniej) po czym złośliwie mówi do mnie ale wiesz, że my tutaj nie uczymy jak zakładać soczewek??? bardzo niesympatyczna wizyta, najgorsza wizyta w moim życiu, a chodzę od małego do okulisty i badanie zawsze było dokładne. Nie wypisała mi nawet recepty na soczewki, co powinno być na papierze. Nigdy więcej nie pójdę do niej, pieniądze i nasze nerwy nie są tego warte, a przede wszystkim zdrowie, bo zaufania do tej okulistki brak.

Brak słów. Wizyta 3 minuty, Pani nawet na mnie nie spojrzała jak czytałam, że oczy mrużyłam, bo nie widziałam literek. Stwierdziła że wszystko jest dobrze. Nie polecam, wizyta nie warta nawet złotówki

Beznadziejna lekarka. Poszłam prywatnie na wizytę. Skasowała pieniądze i tyle. Zero kompetencji. Lekarz bardzo niesympatyczny, zbywający pacjenta. Czas wizyty około 5 minut. Nigdy więcej nie zapiszę się do tej pani. Odradzam !!!

Dno... skasowała pieniądze, nic nie powiedziała, wypisała tylko receptę i "następny proszę...". Nigdy więcej nie pójdę.

Pani Doktor dla pacjenta ma około 5-10 min. co według mnie nie pozwala na dokładne wykonanie badań nie mówiąc już o doborze okularów.