lekarz Elżbieta Silkowska

Pediatra

Moim zdaniem najlepszy pediatra w Toruniu. Pełen profesjonalizm, życzliwość i doskonała pamięć (nie tylko historia choroby dziecka, ale i rodziców :-) )

Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych lekarzy pediatrów w Toruniu. Polecam Panią Doktor bo to jest wyjątkowy lekarz. Dzięki jej profesjonalnemu zaangażowaniu mój syn ( dzisiaj 18-letni) uniknął astmy oskrzelowej. :)

Rewelacyjna lekarka!!! Mam do niej 100-procentowe zaufanie, co w obecnych czasach jest na wagę złota. Zawsze trafna diagnoza. Antybiotyk podaje tylko w razie konieczności, gdy jest niezbędny. Ma rewelacyjną pamięć - pamięta historię choroby dziecka bez zaglądania do kartoteki. Podchodzi bardzo indywidualnie do każdego dziecka.

Te piątki to zdecydowanie za mało dla pani doktor. Absolutnie zgadzam się ze wszystkimi opiniami.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Toruń"?

Rodzynkowa 26

Rabiańska 17 lok. 4