dr n. med. Elżbieta Skibińska

3,6
3,4
3,3
3,2

Pani Doktor leczy mnie od kilku lat z dobrym skutkiem .Wizyty przebiegają sprawnie, profesjonalnie i z dużą kulturą osobistą.Głęboka wiedza medyczna Pani Doktor,dobrze dobrane leki,badania i informacje dla Pacjenta sprawiają ,że mam do Niej pełne zaufanie.Za to wszystko serdecznie dziękuję Pani Doktor Elżbiecie. Mirosław Oleński ,lat 72.

bardzo dobry lekarz z powołania takich lekarzy jak najwiecej na świecie polecam lekarz wie co robi polecam

Lekarz z wiecznymi pretensjami do pacjenta. Nieuprzejma i opryskliwa, byle szybciej, byle zbyć. A kiedy potrzebna pomoc to odsyła do przychodni rodzinnej. Podjęłam juz decyzję o zmianie lekarza kardiologa na innego. Pani Skibińskiej nie polecam nikomu choremu na serce, bo jej podejście do pacjenta, zwłaszcza starszego, może tylko zaszkodzić i doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia. Maria Braun, lat 72

Maria Braun, lat 72

Nie polecam. Brak analizy dokumentacji, brak wywiadu, arogancja i narażenie na niepotrzebny stres związany z diagnozą.

Wreszcie ktoś mi pomógł. Bardzo kompetentna Pani Doktor. Osoba godna polecenia. Najlepszy kardiolog jakiego poznałem w życiu a znam ich wielu. Brawo. Adam.S.

Adam.S.

Rewelacyjny kardiolog, serdecznie polecam. Profesjonalne podeście do pacjenta.

Rewelacyjny kardiolog, serdecznie polecam. Profesjonalne podeście do pacjenta.

Od wielu lat nie pacuje w Dabrowie Białostockiej, pracowała tam tylko miesiąc. Jest prownikiem Klniki Kardiologii od ponad 20 lat, cenionym, uprzejmym i kompetentnym

Pomogła mojemu tacie wyjść z poważnej choroby.

Pomogła mojemu tacie wyjść z poważnej choroby.

Pani doktor jest ok, ciężko pracuje i jest merytoryczna

Pani doktor jest ok, ciężko pracuje i jest merytoryczna