dr n. med. Elżbieta Skibińska

Kardiolog

2,9
2,6

Witam ! Wizyta u Pani kardiolog to porażka Wydawało mi się że przyszłam nie po pomoc a dobijająca krytykę po której dwa dni nie mogłam znaleźć miejsca i cud że nie dostałam zawalu Osoba która nie jest pozytywnej natury i woli zrozumienia nie powinna być lekarzem a już na pewno nie od serca bo mówiąc złośliwie i udzielając rzekomo życzliwych wskazówek które ciągnie przez całą wizytę może dobić pacjenta Ja nawet zapomniałam na co się leczę i jaki przyjmuje leki w jakich dawkach a po wyjściu nie mogłam uwierzyć że to możliwe że przeżyłam tak podła wizytę u kardiologa który uleczył me serce odrazu bo już więcej nie pójdę na taką wizytę 😐 Porażka!!! Tyle tylko że lekarzom zawsze jakoś wszystko uchodzi na sucho😐

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, zmieniłam swojego kardiologa po 2 latach i tylko żałuję, że tak późno, dostałam w końcu dobrze dobrane leki.

Pani Doktor może i posiada widzę medyczna, ale nie umie jej przekazać. Złość, pretensje i chamstwo to trzy cechy które opisują Panią Doktor. Pacjent nie ma żadnego prawa głosu, nic nie może się dowiedzieć. Brak podstawowej pomovy.Pacjent po wizycie czuje się jeszcze bardziej zdezorientowany niż przed.

Moja żona leczy się u Pani dr., stwierdzam beznadzieja, nie uprzejma, na odpowiedź mojej żony że serce ją boli, dostała odpowiedź, że serce nie może boleć, więc żona poprawia się i mowi że ją kłuje ale lekarz już nie zwraca uwagi a nadto pod nosem się nabija, boli serce, chamstwo w biały dzień, nie poleciłbym nikomu takiej Pani dr .

Bardzo słaby lekarz - poszłam z poważnym problemem który chciałam skonsultować a nie dostałam żadnej pomocy ani wyjaśnienia. Stara ta czasu plus czułam się jak intruz którego trzeba zbyć jak najszybciej. Pani doktor przydałyby się lekcje psychologii pracy z pacjentem plus trochę więcej uprzejmości i wyrozumiałości.

Nie polecam!Nie uprzejma,z pretensjami,byle szybciej pozbyć się pacjenta,arogancja,brak zupełny wywiadu.Nie wyjaśni ,nie wytłumaczy.

Nie polecam. Brak analizy dokumentacji, brak wywiadu, arogancja i narażenie na niepotrzebny stres związany z diagnozą.

Pani Doktor leczy mnie od kilku lat z dobrym skutkiem .Wizyty przebiegają sprawnie, profesjonalnie i z dużą kulturą osobistą.Głęboka wiedza medyczna Pani Doktor,dobrze dobrane leki,badania i informacje dla Pacjenta sprawiają ,że mam do Niej pełne zaufanie.Za to wszystko serdecznie dziękuję Pani Doktor Elżbiecie. Mirosław Oleński ,lat 72.

bardzo dobry lekarz z powołania takich lekarzy jak najwiecej na świecie polecam lekarz wie co robi polecam