dr n. med. Elżbieta Skorupska-Jagieła

Ginekolog

Polecam wizyty u Pani dr. Konkretna, przemiła kobieta! Z super podejściem do pacjenta, zawsze oddzwania i interesuje się stanem swoich podopiecznych. Pierwszą ciążę miałam z problemami, prowadził inny lekarz. W drugiej ciąży zadbała bym czułam się bezpieczna i wiedziałam, że przy pomocy p. dr będzie wszystko w najlepszym porządku! Dziękuję i oby więcej takich dobrych lekarzy.

Witam, Do dr Skorupskiej chodziłam regularnie jeszcze przed zajściem w ciąże (poleciły mi Ją znajomi). Specjalista godny polecenia, z odpowiednim dystansem, zwłaszcza w stosunku do rodziców, którzy po raz pierwszy spodziewają się dziecka. Mimo wielu pacjentek podchodzi do każdego indywidualnie, dokładnie omawia USG i poświęca tyle czasu ile potrzeba.

Witam,

Pani doktor prowadziła moją ciążę. Nie wiem jaka jest,gdy pojawiają się jakieś problemy, ponieważ ciąża przebiegała bezproblemowo, więc wizyty przebiegały dość szybko. Jedyny mały zarzut, to taki, że początkowy wywiad nie był wg mnie zbyt obszerny - m.in. zero pytań o sytuację zawodową i warunki pracy, co przecież ma również znaczenie. Cała reszta na plus: podejście do pacjentki i jej męża/partnera, dokładne tłumaczenie wyników badań, zalecenia, a przy tym zdrowy dystans, rzeczowość i pogoda ducha, które ciężarnej są zazwyczaj potrzebne. A w poczekalni regularnie przewijało się dużo ciężarówek. :)

Bardzo dobry ginekolog - prowadziła moje dwie ciąże - to co ceniłam najbardziej - to fakt, że nie panikuje, nie straszy, nie wyolbrzymia, nie namawia na płatne porodu u siebie w szpitalu. Nawet jeśli coś mnie niepokoiło, zawsze dokładnie wytłumaczyła, uspokoiła i z moim wielkim brzuchem wychodziłam z gabinetu uśmiechnięta i pełna dobrych myśli. Dziękuję i polecam

Witam dr Skorupska to lekarz można powiedzieć pokoleniowy w naszej rodzinie:)uczęszczamy do niej z Mamą i siostrą:).Z czystym sumieniem mogę polecić!!!Odpowiada na wszystkie pytania które zostają jej zadane,zawsze uśmiechnięta !!!:). Dodam że kiedyś pomyliłam dzień wizyty i pojechałam w dzień w którym pani dr nie przyjmuje iii nie było żadnego problemu zostałam przyjęta normalnie.Pani dr prowadziła moja ciąże i dzięki niej mamy naszego kochanego maluszka:).Bardzo dziekujemy Karolina Damian:)

Polecam z całego serca- Pani Doktor zawsze miła, rzeczowa i uśmiechnięta. Badanie przebiega w miłej atmosferze, dzięki czemu człowiek mniej się denerwuje, a odpowiedzi na pytania są zawsze kompetentne i konkretne.

Fachowa i przemiła lekarka, interesuje się pacjentką, można do niej zadzwonić na komórkę i jeśli jest to pilna sprawa przyjmie nawet jeśli ma komplet pacjentów. Dzięki pomocy pani doktor mam wymarzoną córeczkę, chociaż ciąża była mocno problematyczna pomogła dotrwać nam szczęśliwie do końca. Bardzo dziękuję i z czystym sumieniem polecam.

Bardzo miła, sympatyczna, pomocna lekarka. Interesuje sie kazdą pacjentką. Pod koniec mojej ciąży dostrzegła podczas badania USG wade serca u mojej córeczki. Szybka reakcja sprawiła, że nie była konieczna operacja po narodzinach :) Pani doktor za każdym razem przeprowadza kompleksowao badanie. POLECAM!!!

Jestem pacjętką pani doktor od 13 lat.Prowadziła moją dość skomplikowaną ciąże.Porod miałam ciężki dzięki pani doktor urodziłam piękną córeczkę.Polecam bardzo panią doktor jest bardzo dobrym specjalistą i do innego napewno bym nie poszła.

Z całym szacunkiem gorąco polecam !!! Pani dr zoperowała mnie - usunęła mi duży guz jajnika nie usuwając przy tym całego jajnika. Dzięki temu po kilku miesiącach zaszłam w ciąże i urodziłam upragnionego synka!! Jestem szczęśliwa, a Pani doktor będę zawsze wdzięczna za tak indywidualne potraktowanie mnie. Dziękuję Pani Doktor!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Poznań"?

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B