dr n. med. Elżbieta Skorupska-Jagieła

Bardzo dobra opieka, troskliwe prowadzenie całej ciąży.

Bardzo dobra opieka, troskliwe prowadzenie całej ciąży.

Jestem pacjętką pani doktor od 13 lat.Prowadziła moją dość skomplikowaną ciąże.Porod miałam ciężki dzięki pani doktor urodziłam piękną córeczkę.Polecam bardzo panią doktor jest bardzo dobrym specjalistą i do innego napewno bym nie poszła.

Zdecydowanie polecam Pnia Doktor. Od kilku lat jestem Jej pacjentką. Chętnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, omawia diagnozę i sposób leczenia. Wzbudza ogromne zaufanie i daje poczucie bezpieczeństwa.

Bardzo miła, sympatyczna, pomocna lekarka. Interesuje sie kazdą pacjentką. Pod koniec mojej ciąży dostrzegła podczas badania USG wade serca u mojej córeczki. Szybka reakcja sprawiła, że nie była konieczna operacja po narodzinach :) Pani doktor za każdym razem przeprowadza kompleksowao badanie. POLECAM!!!

Fachowa i przemiła lekarka, interesuje się pacjentką, można do niej zadzwonić na komórkę i jeśli jest to pilna sprawa przyjmie nawet jeśli ma komplet pacjentów. Dzięki pomocy pani doktor mam wymarzoną córeczkę, chociaż ciąża była mocno problematyczna pomogła dotrwać nam szczęśliwie do końca. Bardzo dziękuję i z czystym sumieniem polecam.

bardzo mila atmosfera, pani doktor uprzejma, życzliwa , opowiada co robi po kolei co widzi w usg, opisuje ze szczegolami co i jak. Wzbudza zaufanie.. Zdecydowanie polecam !

Super lekarz, polecam. Pani doktor jest kompetentna i ma klasę.

Super lekarz, polecam. Pani doktor jest kompetentna i ma klasę.

Polecam. Lekarz godny polecenia. Odpowiada z uśmiechem na wszystkie pytania:-)

Polecam. Lekarz godny polecenia. Odpowiada z uśmiechem na wszystkie pytania:-)

Z całym szacunkiem gorąco polecam !!! Pani dr zoperowała mnie - usunęła mi duży guz jajnika nie usuwając przy tym całego jajnika. Dzięki temu po kilku miesiącach zaszłam w ciąże i urodziłam upragnionego synka!! Jestem szczęśliwa, a Pani doktor będę zawsze wdzięczna za tak indywidualne potraktowanie mnie. Dziękuję Pani Doktor!

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor mimo wszystko brakuje mi konkretnych odpowiedzi na konkretne pytania, trochę zbywa pacjentkę kiedy próbuje się czegoś dowiedzieć. Mimo to polecam.