dr n. med. Elżbieta Skorupska

Pediatra, Neurolog

Kasia

06.04.2019

0,0

Opinia została ukryta do czasu wyjaśnienia

DO PANI DOKTOR TRAFIŁAM Z SYNKIEM PO 4 LEKARZACH NEUROLOGACH PANI SKORUPSKA JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA A NIE Z PRZYPATKU BARDZO POLECAM

Chodzę do pani dr Skorupskiej z córką, powinnam jeszcze dodatkowo dopłacić za psychoterapię, pani Ela potrafi tchnąć w nas optymizm, kompetentna, konkretna lekarka i z czystym sercem polcam pacjentom. Koszt wizyty 100 zł + badanie eeg 50 zł

Nasz syn jest leczony od 13 lat przez panią Elżbietę jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia bardzo polecamy Tomas B.

polecam wszystkim. Pierwsza wizyta 150, każda następna 100zł. Tak dla informacji.