2,5

-lekarz chorób wewnętrznych

-specjalista psychiatra
-specjalista psychiatra dzieci i młodzieży
-lekarz chorób wewnętrznych
-certyfikowana psychoterapeutka – certyfikat nr 647 Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
-absolwentka czteroletniego Kursu Psychoterapii organizowanego przy Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum UJ
-absolwentka szkolenia w Terapii Zespołu Stresu Pourazowego organizowanego przez Polskie Towarzystwo Badań nad Stresem Traumatycznym

Swoje wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobywałam w trakcie pracy z pacjentem w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży oraz w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Moje doświadczenie kliniczne obejmuje zarówno pracę w oddziałach psychiatrii dorosłych , oddziale psychiatrii dzieci i młodzieży oraz pracę ambulatoryjną w Poradni Psychiatrycznej .
Ponadto posiadam doświadczenie jako konsultant psychiatra pacjentów chorujących somatycznie
Obecnie pracuję jako lekarz i psychoterapeuta w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży SU w Krakowie.

Kobieta bez empatii, czysty przelicznik. Próbowała mi wmówić schizofrenię mówiąc, że wymyslam sobie co mówię. Po kolejnych wizytach okazało się, że mam tylko braki w wit d. Niemiła, opryskliwa i jak to ona mówi a uwierzcie mi cytuję "No co interpretuję i wypisuję". Po dwóch zdaniach dostałem moje "dragi" a kolejni lekarze łapali się tylko za głowę...

Lekarz godny polecenia. Szybka diagnoza dobrze dobrane leki. Bardzo szybko wyszlam z depresji. To wspaniala terapeuta z prawdziwego zdarzenia. Polecam