lekarz Elżbieta Śmigiel

Neurolog

W związku z tym,że niestety na ortopedach zawiodłem się postanowiłem pójść do Pani dr Śmigiel. Słyszałem pozytywne opinie o tej Pani więc spróbowałem Z czystym sumieniem mogę stwierdzić,że jeszcze żaden lekarz nie przebadał mnie,nie wytłumaczył mi moich schorzeń oraz nie zaproponował sposobu leczenia w taki sposób jak dr Śmigiel.Poświęciła mi całą godzinę. Poza tym b.miła w rozmowie i ze zrozumieniem podeszła do moich problemów zdrowotnych. Szczerze polecam.

Wspaniały lekarz, bardzo kompetentna, uprzejma i sumienna. Słucha pacjenta i rzeczywiście pomaga. Bada bardzo dokładnie, a wizyta trwa nawet 40 minut. Bardzo dobrze interpretuje i ocenia stan chorego nie są dla niej ważne papierki a sam człowiek.Wizyta przebiega bardzo kompleksowo, czas oczekiwania na wizytę nie jest krótki ale do tak dobrego specjalisty warto poczekać. Takich lekarzy niestety jest bardzo mało.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Jaworzyna Śląska"?

Wałbrzyska 8
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra
Zwycięska 12D/10
53-033 Wrocław
SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
Przychodnia Miejska w Pieszycach Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne
Królowej Jadwigi 1
58-250 Pieszyce
Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra
SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
58-250 Pieszyce
Wesoła 7
ulica Słowiańska 3
58-200 Dzierżoniów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BHMed" Sp. z o.o.
Strzelińska 35
OSTEON s.c.