lekarz Elżbieta Śmigiel

Neurolog

W związku z tym,że niestety na ortopedach zawiodłem się postanowiłem pójść do Pani dr Śmigiel. Słyszałem pozytywne opinie o tej Pani więc spróbowałem Z czystym sumieniem mogę stwierdzić,że jeszcze żaden lekarz nie przebadał mnie,nie wytłumaczył mi moich schorzeń oraz nie zaproponował sposobu leczenia w taki sposób jak dr Śmigiel.Poświęciła mi całą godzinę. Poza tym b.miła w rozmowie i ze zrozumieniem podeszła do moich problemów zdrowotnych. Szczerze polecam.

Wspaniały lekarz, bardzo kompetentna, uprzejma i sumienna. Słucha pacjenta i rzeczywiście pomaga. Bada bardzo dokładnie, a wizyta trwa nawet 40 minut. Bardzo dobrze interpretuje i ocenia stan chorego nie są dla niej ważne papierki a sam człowiek.Wizyta przebiega bardzo kompleksowo, czas oczekiwania na wizytę nie jest krótki ale do tak dobrego specjalisty warto poczekać. Takich lekarzy niestety jest bardzo mało.