lekarz Elżbieta Sporakowska

Pediatra

Córka jest pod opieką Pani Dr od pierwszych dni życia już trzy lata. Każda wizyta to przynajmniej godzina zapoznania się z problemem. Bardzo trafne diagnozy i zalecenia powodują, że nie szukam innych lekarzy. Polecam wszystkim zatroskanym rodzicom.

Rewelacyjna lekarka z powołaniem, rzadko się takich spotyka. Rozpoczyna leczenie od kompleksowego badania i wywiadu, zauważyła u moich dzieci więcej rzeczy niż pediatra, który je częściej widywał. Wyprowadziła moją córkę z ciężkiej choroby, teraz ma 10 lat i jest zupełnie zdrowa. Świetne podejście do dzieci. Polecam!!!

Pediatra z powołania! Na pierwszy rzut oka widać, że kocha dzieci. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę. Do każdego Maluszka podchodzi indywidualnie, wnikliwie zbiera wywiad od Rodziców, bardzo szczegółowo bada. polecam serdecznie

Wciąż poszukujesz "Pediatra Poznań"?

Tumska 10
62-200 Gniezno