dr n. med. Elżbieta Stachlewska

Chirurg onkolog, Endokrynolog

Planuje operacje tarczycy. Wiem że Pani dr. Stachlewska jest świetna jeśli chodzi o tego typu operacje. Proszę o informację czy pani doktor operuje " zwykle" guzki na NFZ czy tylko zmiany rakowe???

Niezwykle kompetentna, bardzo rzeczowa, dokładna, spokojna i skuteczna. W roku 2012 byłam operowana przez Panią Doktor (całkowite usunięcie tarczycy z powodu raka brodawkowatego). Z jakimikolwiek wątpliwościami zawsze mogłam zadzwonić na komórkę, a operacja została wykonana tak perfekcyjnie, że do tej pory przy każdej kontroli usg lekarze nie mogą się nadziwić jak pięknie i dokładnie tarczyca została usunięta, no i mam malusieńką bliznę (kreseczka o długości 5 cm). Poza tym, już dobę po operacji mogłam normalnie mówić i czułam się naprawdę dobrze. Oby było jak najwięcej takich Lekarzy z prawdziwego zdarzenia!

Niezwykle kompetentna, bardzo rzeczowa, dokładna, spokojna i skuteczna.

Oby było jak najwięcej takich Lekarzy z prawdziwego zdarzenia!

Pani doktor operowała mnie w maju 2013. Świetny fachowiec - zero powikłań, nacięcie małe i myślę że będzie bardzo mało widoczne. Pełna informacja o chorobie, kontakt telefoniczny z lekarzem, instrukcje co dalej po operacji - jak będzie przebiegac dalsze leczenie. Zdecydowanie polecam!!! Wszystkim których czeka operacja usunięcia tarczycy polecam również świtnego anestezjologa - dr Pacałowskiego (ja miała perację w Medicoverze). Nie każdy umie znieczulić do tej operacji i wtedy nawet najlepsze ręce mają po prostu gosze warunki do pracy.

Profesjonalizm i duża wiedza w zestawie z bardzo miła obsługa . Jestem 2 dni po operacji i czuje się znakomicie.

Najwyższy kunszt chirurga onkologa. Pełen profesjonalizm. Zero powikłań (tarczyca). Gorąco Polecam.

Najwyższy kunszt chirurga onkologa. Pełen profesjonalizm.
Zero powikłań (tarczyca). Gorąco Polecam.

Pani dr to cudowna kobieta, operowała mnie na raka tarczycy. Cała operacja przeszła bez problemowo. Jeśli ktoś ma kłopoty z tarczycą to tylko do Pani dr. Jest miłą i ciepłą osoba, która potrafi pocieszyć i dodać otuchy w tak trudnych chwilach. Bardzo gorąco polecam.

Pani doktor Stachlewska operowała moją tarczycę tydzien temu - wycięcie prawego płata z powodu guzka. Sama operacja jak i podejście Pani doktor bardzo profesjonalne, cierpliwie wytłumaczyła cały zabieg, odpowidziała na każde pytanie.Po operacji bezpłatna wizyta kontrolna i znowu cierpliwie odpowiadała na moje pytania.Polecam.

Zdecydowanie NIE POLECAM wizyty u pani doktor Stachlewskiej. Moja siostra miała problemy z tarczycą (duży guzek wielkości męskiej pięści na lewym płacie tarczycy) i była na prywatnej wizycie u p. doktor, zapłaciła 135 zł za wizytę i wyrzuciła pieniądze w błoto. Podczas wizyty w gabinecie, p. doktor spojrzała na wyniki badań biopsji, na wyniki badań krwi i rentgen klatki piersiowej i z wyników nic nie powiedziała że moja siostra jest chora. Później typowo "pomacała" szyję przez 2 minuty, kazała pare razy przełknąć ślinę i tylko na podstawie tego, że sobie "pomacała" stwierdziła że ma złośliwego raka tarczycy. Po wizycie u p. doktor Stachlewskiej zdecydowała się na wizytę u innego lekarza. W tym momencie siostra jest już po operacji i wynik histopatologiczny tego guzka jest bardzo zadowalający. W tym momencie siostra czuje się dobrze. Stanowczo nie polecam wizyty u p. doktor Stachlewskiej.

Pani doktor Stachlewska to anioł. Jestem po dwóch operacjach, bo miałam przerzuty na węzły chłonne. Niestety pierwszej operacji nie robiła Pani doktor - nad czym ubolewam, ale dzięki temu mam porównanie.Kobieta życiowa - przychodzi przed operacją, po operacji zobaczyć jak samopoczucie, wszystko wyjaśnia szczegółowo z każdym pacjentem. Jeśli problemy z tarczycą to tylko dr. Stachlewska, znakomity chirurg, naprawdę polecam.

Pani Doktor jest wyjątkowym lekarzem. Diagnozowała moją chorobę, niestety nie byłam przez Nią operowana w Centrum Onkologii. Spokój, kompetencja a to budzi zaufanie.