lekarz Elżbieta Stępień

2,7
2,7

Witam:) P. Stępien nie umie leczyc!! jest niemiła dla swoich pacjentek! dziewczyny w 100% odradza ja!!! dale leki które są bez recepy! wogóle nie zna sie na lekach... jej podejscie jest takie "moze te tabletki zadziałają a jak nie to inne,a nóż widelec sie uda " na prywatnych wizytach jest milutka jak nie wiem co!!!! ale kto by nie był za 5 min brac tyle kasy! nie rozumię dlaczego ludzie bez serca mają pomagać innym!!!!!! pani stępień życze mało pacjentów i miło kasy a Was dziewczyny pozdrawiam i jeszce raz odradzam tą niby p ginekolg!

Nikomu nie polecam. Nie miła to raz. Co druga pacjentka rzekomo ma nadżerkę. Wizyta trwa krótko i niczego nie chce tłumaczyć. Polecam wizyty w przychodni w Prudniku. Np dr Miśta. Gabinet przyjazny, lekarz ma czas dla pacjentek.

jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor chodzę do niej od 15 lat i nigdy nie miałam problemu prywatnie i publicznie w gabinecie jest zawsze czyściutko pani doktor tłumaczy wszystko konkretnie i zrozumiale dla pacjentki w 100% polecam

stanowczo odradzam, pani doktor robi łaske że cokolwiek zrobi, jest nieprzyjemna

Tę panią trudno nazwać lekarzem. Nie utrzymuje higieny - trzeba prosic o dezynfekcje lub podkladke na fotel ginekologiczny. Ale prrosby i tak na nic... Jej diagnoza to raczej domniemanie wrozki. Jej wypisy nie wzbudzają szacunku u innych lekarzy. Zazwyczaj są podważane... Podczas ciąży przepisala środek powodujący poronienie - taki tam mały błąd lekarski!!!! Po wypomnieniu tego nie było nawet przepraszam ani skruchy. Zdecydowanie odradzam

Chodzę do Pani doktor juz od dobrych 5 lat na wizyty do przychodni i prywatnie. Zawsze poswieca pacjentowi odpowiednio duzo czasu zeby odpowiedziec na wszystkie nurtujace nas pytania. Jedyne co moglabym zaproponowac pani doktor to zeby zainwestowała w nowy sprzet do USG, bo ten który ma jest troche staty, np nie oblicza wagi płodu w danym tyg ciązy. Poza tym jest oki