Elżbieta Sujka

Tutaj nie trzeba się rozpisywać, ponieważ żeby podsumować całą wizytę mam tylko jedno, jedyne słowo: wow :)

Nie znam lepszego lekarza - szczerze polecam! Dobra atmosfera w gabinecie, nowoczesny sprzęt (u innych było tak, że mnie odsyłali gdzieś, żeby zrobić jakieś badanie, tutaj wszystko jest na miejscu).

Powierzyłem im wstawienie implantu i rezultat jest wspaniały. Ząb straciłem przez głupią bijatykę... Chodzenie z dziurą mi się nie uśmiechało. Dosłownie i w przenośni, bo uśmiech rzadko mi towarzyszył. Brak zęba wygląda nieestetycznie, dlatego zwróciłem się do nich. Teraz mam dobrze dopasowanego zęba i tak naprawdę ciężko się zorientować, że coś było nie tak. Wypełnili lukę, nie tylko w uzębieniu, ale także w pamięci. :) Godni polecenia!!!

Jestem zadowolona z usług pani doktor. Nie tylko dobrze zajmuje się podstawowym leczeniem moich zębów, ale także naprawia to, co jest dużo poważniejszą sprawą. Nic nie jest zrobione niechlujnie. Jest to artyzm w swej dziedzinie, jeżeli można to tak nazwać. :)

Robiłem tam implanty - są idealnie dopasowane do całej reszty i nie widać różnicy. Jestem zadowolony, że moj uśmiech wreszcie wygląda jak trzeba.