lekarz Elżbieta Świderska-Sikorska

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Alergia, astma oskrzelowa. Pani Dr Elżbieta Sikorska cudowny, oddany lekarz, wspaniała kobieta. Angelika obecnie lat 27 leczona u Pani Doktor od niemowlaka-ZDROWA Karolina obecnie lat 24 leczona jeszcze w łonie matki i jako niemowlę przez Panią Doktor - ZDROWA Dziękujemy Pani Doktor (: Pozdrawiamy Agnieszka, Angelika i Karolina Płocharczyk

Alergia, astma oskrzelowa.
Pani Dr Elżbieta Sikorska cudowny, oddany lekarz, wspaniała kobieta.
Angelika obecnie lat 27 leczona u Pani Doktor od niemowlaka-ZDROWA
Dziękujemy Pani Doktor (:
Pozdrawiamy
Agnieszka, Angelika i Karolina Płocharczyk

Wspaniała Pani doktor trafiłem do niej jakieś 40 lat temu zajęła się mną jak własnym dzieckiem dzięki niej byłem 2 razy w sanatorium raz z bratem zaleczyla mi astmę bo z tej choroby nie da się wyleczyć następnie pomogła mojemu synowi a był na granicy Serdecznie Dziękuję i życzę zdrowia

Wspaniały lekarz, pierwszy raz pojechałam do Pani Doktor gdy miałam 8 lat teraz mam 30 i nadal konsultuje swój stan zdrowia. Lekarz z sercem i ogromną wiedzą.