lek. med. Elżbieta Świtka-Bachnik

1,3

Całkowicie zgadzam się z zamieszczonymi opiniami o pani doktor. Jakiś czas temu leczyła moja mamę. Ostatnie wizyty u pani Świtki-Bachnik to koszmar. Po takiej wizycie zarówno mama, jak i ja wychodziłyśmy zdenerwowane. Podobne opinie na temat tej pani wygłaszali pacjenci oczekujący na wizytę. Zacytuję jedną z pacjentek: "Boję się tam wejść, bo nie wiem , jak mnie znowu potraktuje". Uwagi na temat pani doktor , negatywne, ukazują się od dłuższego czasu.

Preferowany sposób porozumiewania się ocenianej lekarki z pacjentem to warczenie. Pora na skuteczny kurs kulturalnego zachowywania się! Fakt zatrudnienia w poradni będącej w strukturach uniwersyteckich nie gwarantuje kompetencji. Lekarka nie widzi związku przyczynowo-skutkowego między regularnym stosowaniem przez pacjenta leków obniżających ciśnienie w gałce ocznej a ciśnieniem zmierzonym. Czy zaprzestanie kontrolowania ciśnienia i odrzucenie wszystkich leków to nowa metoda postępowania przy podejrzeniu o jaskrę ? Co na ten temat NIL?

Ratunku! Z dala od takich lekarzy! Brak empatii, przekonanie o własnej wszechwiedzy (a osoba jest ledwie lekarzem, bez stopnia doktora). W końcu leczenia nie podjęła, całe szczęście, bałbym się słuchać zaleceń kogoś, kto w czambuł neguje metody lecznicze specjalistów, którzy z bardzo dobrym skutkiem zajmowali się mną przez 30 lat. Dlaczego więc nie leczę się u nich ? To proste: NFZ zlikwidował moją dotychczasową poradnię, a ja, emeryt, mam prawo do opieki bezpłatnej. I tak trafiłem do szpitala na Lindleya, do p. Świtaj-Bachnik. Nigdy więcej do tej pani ! Za żadne skarby!

Najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Nikomu nie polecam. Pacjent to dla Pani Elżbiety wróg.