lekarz Elżbieta Szczepaniak

Dermatolog

2,6

byłem u tej pani 10 lat temu z łysieniem plackowatym z małym plackiem i leczyła mnie azotem ciekłym i doprowadziła do całkowitego wyłysienia dopiero po 10 latach trafiłem na dobrego dermatologa który po 2 miesiącach leczenia włosy zaczeły odrastać a ta pani wogle nie poiwinna mnie leczyć azotem skoro niema na ten temat pojęcia gdy powiedziałem to profesorowi to prawie spadł z krzesła ito przez nią musze się męczyć tyle lat

Dwie wizyty w ciągu pół roku nie pomogły wyleczyć, a nawet załagodzić schorzenia.

Polecam. Lekarz od razu zdiagnozował moją chorobę kiedy inni przez dłuższy czas zastanawiali się co to jest. Leczenie było krótkie i skuteczne.

Z mojego doświadczenia nie polecam. Przez pół roku nie mogla zdiagnozować schorzenia, leczyła w ciemno.Udałam się do innego lekarza, trafił z diagnoza od razu,zastosował skuteczne leczenie.

Super zdecydowanie polecam .Kompetentna fachowa pomoc .

Super zdecydowanie polecam .Kompetentna fachowa pomoc .