lekarz Elżbieta Szczygieł

Neurolog

Droga Pani Doktor. Jestem Pani pacjentem z neurologii.( 55 lat) Wcześniej leczyłem się u innych lekarzy tez i za granicą.w Niemczech czy Włoszech. Ale nie wiele to pomagało. Lecz po wizycie u Pani Doktor w Szpitalu Jana Pawła II, stan mojego zdrowia stał się o wiele lepszy i czuje efekty prawdziwego i konsekwentnego leczenia. Stan mojego zdrowia stał się o wiele lepszy. Dziękuję Pani Doktor za wysokie kwalifikacje i specjalistyczne oraz nowoczesne metody leczenia. Podziwiam serdeczność i wspaniałe podejście do pacjenta. Zawsze wysłuchująca co pacjent chce powiedzieć i zawsze szuka najwłaściwszego sposobu by pomóc pacjentowi. Pani Doktor - Jest Pani wspaniałym specjalistą w tym co Pani robi,- nie zawsze można znaleźć taką osobę jak Pani prawdziwym powołaniem lekarza i specjalisty.
Dziękuję Pani za rady, pomoc i skuteczne leczenie. Dziękuje także w imieniu mojej rodziny która również dołącza się do podziękowań a którzy też są Pani pacjentami.
Wdzięczny Marek

Świetny lekarz, ma ogromne doswiadczenie. Jestem właśnie po pierwszej wizycie u Doktor i w końcu poczułam się zrozumiana. Zostalam wysluchana, wypytana i odpowiednio pokierowana. Uzyskałam również wsparcie. Polecam zdecydowanie!

Pani dr n. med. Elżbieta Szczygieł-Pilut jest lekarzem, który szanuje wypowiedzi pacjenta, niemniej równocześnie pozostaje wierna zasadom neurologii, jeśli chodzi o badanie podstawowe. Pani doktor, oddana tak pacjentowi, jak zasadom swojej pracy, zasługuje przez to na jak najwyższe uznanie. Swoje diagnozy - popiera oczywiście dostarczonymi wynikami badań, ale też - uzasadnieniem klarownym nawet dla laika. Niezależnie od dostarczonej dokumentacji, wykonuje badanie neurologiczne. To zasługuje na uznanie. Na szacunek. Swoim podejściem: zasługuje na na szacunek pacjenta, mam nadzieję, że sposób, w jaki przyjmuje pacjenta, posłuży za wzór wielu lekarzom. Oby tak ...

Swoim podejściem: zasługuje na na szacunek pacjenta, mam nadzieję, że sposób, w jaki przyjmuje pacjenta, posłuży za wzór wielu lekarzom. Oby tak było. Mnie jej diagnoza pomogła i wiele wyjaśniła. Dlatego też warto jej zaufać. To fachowość: wiedza i precyzja. Tak więc z czystym sumieniem polecam wizyty i konsulatacje u p. dr n. med. Elżbiety Szczygieł-Pilut.

Po pierwszej wizycie u Pani Doktor byłem pod wrażeniem jej wiedzy, kultury osobistej i stosunku do pacjenta. Bardzo dokładnie mnie zbadała i szczegółowo przeprowadziła wywiad. Na podkreślenie zasługuje umiejętność przedstawienia diagnozy i wyjaśnienia jej podstaw w sposób jasny i zrozumiały dla laika. To wyjątkowo miła i ciepła osoba, o dużej empatii, bardzo mocno angażująca się w pomoc pacjentowi. Moim zdaniem – rzadko spotykany wzór lekarza.

Serdeczna, konkretna, rzetelna i kompetentna. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Doktor, naprawdę bardzo rzadko spotyka się tak dobrego lekarza. W kraju, w którym tak mało neurologów ma jakiekolwiek pojęcie o padaczce jest nadzieja w postaci dr Szczygieł. W ciągu 10 lat chorowania byłam pod opieką 5 neurologów, żaden nigdy mnie nie zbadał, nie mówiąc już o gburowatości, szczególnie "znanych" lekarzy, przez co każda kolejna wizyta była udręką. Doktor Szczygieł zbadała mnie, przeprowadziła szczegółowy wywiad, wykazała prawdziwe zainteresowanie mną i chorobą. Naprawdę takim jak ja, od lat szukającym dobrego neurologa- epileptologa, bardzo gorąco polecam. Pani doktor przyjmuje w Krakowie w CM Plejady.

Super lekarz, super człowiek. Po wizytach u kilku neurologów trafiłam pod obserwację do Pani Doktor i w końcu Ktoś postawił diagnozę. Dziękuję Pani Doktor!

Dr szczygiel elrzbieta jest to lekarz który ratuje życie i naprawia błędy swych kolegów , to ANIOŁ dany od Boga

zgadzam się ze wszystkimi opiniami moich poprzedników, w skali od 1 do 10 Pani Doktor ma u mnie 11 :) godna polecenia, bardzo dziękuję Pani Doktor:)

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani dr! niezwykle miła i uprzejma. Kompetentna i widać, że z powołania. Wszystko dokładnie wytłumaczyła, zadawała bardzo dużo pytań, dopytywała, szczegółowy wywiad, zalecenia. super! Oby takich więcej!

Jest świetnym lekarzem, dobrym człowiekiem . Można zawsze liczyć na jej pomoc Zawsze byłem zadowolony z jej pomocy