lekarz Elżbieta Szlęzak

3,4
3,5
3,4
3,5

Polecam prowadziła moje dwie ciąże i byłam bardzo zadowolona. Chodzę na wizyty od 10 lat i nigdy nie miałam nie miłej sytuacji. Miła kobietka.

Uwazam,ze Pani Doktor Szlęzak jest Swietnym ginekologiem.od 14 lat jest moim lekarzem i prowadzila moje dwie ciaze.Zawsze na kazdej wizycie spelniala moje oczekiwania.Jest jak najbardziej kompetentna,Uprzejma i wesola.Poswieca mi tyle czasu az wszystko zrozumie.Zawsze tlumaczy chorobe w sposob jasny i zrozumialy,oraz jak stosowac leki.Ufam jej i wiem,ze bardzo dba o swojego pacjenta.Polecilabym Pania doktor kazdej kobiecie.

Witam serdecznie.U Pani Doktor leczę się od kilkunastu lat. Uważam ze jest bardzo dobrym lekarzem. Miałam problemy już jako nastolatka i Pani Doktor bardzo mi wtedy pomogła.Mogłam dzwonić o każdej porze,zwłaszcza jak pracowałam zagranica było to bardzo komfortowe.Zawsze mila i pomocna, naprawdę. Prowadziła moja ostatnia ciąże.Pani Doktor ma bardzo specyficzny sposób bycia wiec domyślam się ze stad biorą się negatywne komentarze.Jest zdecydowana, wie co robi, ZAWSZE wysłucha do końca pacjentki.Mimo ze leczyłam się u rożnych lekarzy ze względu na częste podróże,to jednak zawsze jak wracam do Lęborka idę do Pani Szlęzak żeby się skontrolować no i żeby ja odwiedzić.Wspaniały lekarz i człowiek. Dodam ze leczyłam się u niej prywatnie i na książeczkę i nigdy nie odczulam różnicy w podejściu do pacjentki. Naprawdę polecam każdemu!

Okropna kobieta. Pierwszej ciazy nie widziala i zapisala leki przez ktore poronilam twierdzila ze to nie przez to. Prowadzi druga ciaza pomimo dobrych wynikow przypisuje mnóstwo lekow i daje skierowania mowiac do jakiego konkretnie lekarza isc kiedy nie sa potrzebne..chyba po znajomosci. Jest nie mila az strach o cos zapytac krzyczy bez powoduogolnie absolutnie nie polecam mysle nad zmiana lekarza

Dziwi mnie tak duża liczba pozytywnych komentarzy. Pani Szlęzak prowadziła moją pierwszą ciążę i mam nieprzyjemne po tym wspomnienia. Nie powiem że nie jest miła pewnie że jest ale tylko i wyłącznie gdy idzie się prywatnie. Gdy chodziłam na książeczkę była strasznie niemiła wręcz wredna miała jakieś opryskliwe uwagi, potrafiła czasami doprowadzić mnie z nerwów do łez.Pamiętam taką sytuację kiedy powiedziała mi z błahej przyczyny że jak mi coś nie pasuje to nie muszę wcale do niej przychodzić bo ma tyle pacjentek że wcale nie musi się ze mną użerać. Poza tym czas oczekiwania na kolejną wizytę był bardzo długi a i na poczekalni potrafiło się spędzić 2.5 godz czekając na swoją kolej.A o pielęgniarce w rejestracji szkoda gadać wiecznie niezadowolona jakby łaskę robiła że zmierzy mi ciśnienie:/ Dajcie sobie spokój naprawdę szkoda nerwów

Jestem bardzo zadowolona z Pani Szlęzak jest moim lekarzem od 8 lat i nigdy na nią nie mogłam narzekać wręcz przeciwnie jest bardzo miłą i wesołą kobietą:)no i moim zdaniem najlepszym ginekologiem w Lęborku nie wyobrażam sobie innego lekarza POLECAM

Chodzę do pani Szlęzak od 5lat jestem z niej bardzo zadowolona, poprowadziła moje dwie ciąże doskonale. Zawsze wytłumaczy, poradzi. Nigdy dla mnie nie była nie miła!!!! Pani w rejestracji także wspaniała kobieta, mogę zawsze na obie panie liczyć i mam do nich ogromne zaufanie.

Jestem pacjentką dr Szlęzak od ok. 2 lat. Aktualnie prowadzi moją pierwszą ciążę. Jestem bardzo zadowolona i mam do niej pełne zaufanie. Pani doktor kieruje się przede wszystkim dobrem pacjentki i to widać. Jest lekarzem z powołania. Odpowiada na pytania, jest dokładna, cierpliwa, poświęca dużo uwagi pacjentce. Jeśli coś jest nie w porządku natychmiast stara się ustalić tego przyczynę, kieruje na badania. Jest bardzo delikatna przy badaniach. Kompetentna i życzliwa.

super lekarz,polecam w 100%.Wtym małym mieście lekarze nie mają czasu dla pacjęta, a Pani doktor ma.Warto korzystać z tej poradni.

Dr.Szlęzak jest moim zdaniem bardzo dobrym lekarzem,ale dostać się do niej na NFZ graniczy z cudem(chciałam się dzisiaj umówić na wizytę ale rejestracja jest 23 marzec!!! a wizyta maj-czerwiec,paranoja wccześniej umrę niż się dostanę)no i nie wiem kto wymyślił zaświadczenie o opiece od 10 tygodnia ciąży bo jak nie masz kasy to nie masz się na nie szans!!!