lekarz Elżbieta Szortyka

Byłam prywatnie i Pani doktor na badaniu i zrobieniu usg ciąży wszystko odbyło się w miłej atmosferze. Zadawała wiele pytań związanych z moimi wcześniejszymi ( parologicznymi ciążami) których nie udało się donosić, okazała mi wiele współczucia i udzieliła dobrych rad który podniosły mnie na duchu. Jeszcze nie spotkałam tak miłego lekarza.

Pani Elżbieta jest osobą bardzo miłą, potrafiącą w prosty, szczególnie dla osoby nieznającej terminologii medycznej, sposób wytłumaczyć daną przypadłość. Jestem młodą osobą i wizyty u ginekologów są dla mnie bardzo stresujące. Szczęśliwie trafiłam na panią doktor i dzięki jej sympatycznemu podejściu nie stresowałam się. Zostałam zdiagnozowana, a leczenie trwa bez problemów i przynosi dobre efekty. Polecam.

Bardzo miła i pomocna Pani Doktor. Jestem pacjentką wiele lat, Pani Elżbieta prowadziła obie moje ciąże i muszę powiedzieć, że nie mam najmniejszych zastrzeżeń! Zdarzały się u mnie ciężkie przypadki, ale z pomocą Pani Doktor wszystko ustępowało. Szczerze polecam!

Chodzilam do Pani dr. E. Szortyki od 17 roku zycia. Juz na pierwszej wizycie dowiedzialam sie o tym ze mam nadzerke ale ze na razie nie ma potrzeby robic zabiegu. Przez moja dolegliwosc bardzo czesto lapalam infekcje co skutkowalo tym ze czesto musialam umawiac wizyty i kupowac leki ktore Pani dr mi przepisywala. Bylo to tylko zaleczanie problemu ktory nadal istnial. Sama dopytywalam sie o zabieg wymrazania lecz uslyszalam ze nie ma takiej potrzeby do tego zadnych wyjasnien dlaczego. No tak lepiej ladowac w siebie tony tabletek. Wizyty trwaly zawsze nie wiecej niz 10min nie czulam sie jak indywidualny przypadek tylko jak numer ktory trzeba obsluzyc bo kolejne pacjentki (zlotowki) czekaja. Nie powiem bo Pani byla bardzo mila ale co z tego jak mi nie pomogla. Przez 6 lat bylam pacjentka Pani dr do momentu az moja przyjaciolka nie zaszla w ciaze i wtedy zmienila ginekologa z dr E. Szortyki na innego lekarza ktory wg niej byl o niebo lepszy. Zrobilam to i ja i zaluje ze tak pozno. Stracilam tylko pieniadze na niepotrzebne wizyty. Moj nowy ginekolog juz na pierwszej wizycie powiedzial ze z miejsca powinnam miec zrobiony zabieg wymrazania nadzerki na ktory sie od razu umowilam. Po zabiegu wszelkie moje dolegliwosci ustapily a ginekologa odwiedzam tylko zeby zrobic kontrolna cytologie. Nie polecam nikomu tej Pani doktor!

u tej jakże miłej Pani doktor płaci się za wszystko, od recepty po zwolnienie, za wszystko ekstra. nie było by to problemem gdyby odzwierciedlało się w kompetencjach i profesjonalnej poradzie medycznej. nie polecam w szczególności ciężarnym...

Przede wszystkim profesjonalny specjalista, którego cechują życzliwość i delikatność, Jednocześnie Pani doktor "nie owija w bawełne" i rzeczowo mówi o problemie i jego źródłach. Polecam wszystkim!

Bardzo uprzejma i profesjonalna specjalistka. Szybko pomogła im w intymnym problemie. Bardzo sobie cenie windę w budynku, jako osoba mająca problemu z wchodzeniem po schodach.

Pani Ela to bardzo dobry i rzetelny lekarz,ja chodze do niej od kilku lat i jestem zawsze zadowolona z wizyty.Cierpliwie wszystko tłumaczy ,wypisuje recepty ZA DARMO i nie rozumiem kto tu napisał ze bierze za to osobne pieniądze,bzdury.ogólnie jest to godny polecenia lekarz jakich malo

Miła pani doktor ale brak profesjonalnego podejścia do pacjenta i jego oczekiwań.

Z czystym sumieniem mogę polecić dr Szortykę. podchodzi bardzo kompetentnie i życzliwie do każdej pacjentki. Jak dla mnie najlepszy ginekolog w Tomaszowie!!!