lek. med. Elżbieta Talacha

Dermatolog, Alergolog, Medycyna estetyczna

wypowiem się na temat podejścia pani doktor do pacjenta, dziecko 3 letnie miało umówiona wizytę na 14.30, dzień wcześniej dzwonienie do nas,żeby potwierdzić wizytę,szanujemy czas pani doktor,więc potwierdzili smycze,szkoda,że ona nas nie szanuje.w dniu wizyty,dopiero po pobraniu od nas opłaty za wizytę, z góry usłyszeliśmy,że pani doktor ma 1 godz.opóźnienia,kiedy już nadeszła kolej dziecka,doktor zarządziła przerwe na wietrzenie gabinetu, w efekcie dziecko zostało przyjęte dopiero o 16.30.dziecko specjalnie odebralismy wcześniej z przedszkola,żeby zdążyć na wizytę,zostało wcześniej przez panie ibudxonr,bo jest jeszcze czas drzemki,nie zjadła podwieczorek,wszystko,aby zdążyć.bardzo chciałabym wystawić pozytywną opinię,ale czy po takim potraktowaniu mogę?

Bardzo dobry lekarz, polecam. Zna się na rzeczy, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi. Jak powszechnie wiadomo TR jest bardzo trudną chorobą, Pani doktor poradziła sobie z tym doskonale. Pozdrawiam bardzo serdecznie Panią doktor.

pierwszy lekarz godny polecenia a bylem u wielu teraz tylko do tej Pani bende chodzil naprawde bardzo dobry lekarz czas wizyty 30 min wszystko powie wyslucha i doradzi

Byłam wcześniej z córką u kilku dermatologów. Dopiero kuracja zalecona przez Panią Doktor (chociaż leki trochę kosztowały) przyniosła rezultaty. Gorąco polecam.

Jestem stałą pacjentką Pani Doktor, polecam

Jestem stałą pacjentką Pani Doktor, polecam