dr n. med. Elżbieta Tarniowy-Szojkowits

Internista, Kardiolog

2,9

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Uprzejma, poświęciła mi bardzo dużo czasu, dokładnie wypytując o wszystko co ma związek z moją chorobą. Jest osobą godną polecenia.

Potwierdzam wypowiedzi poprzedników . Pani doktor Tarniowy- Szojkowits to trening ludzkiej wytrzymałości !!!

Wizyta lekarska u Pani doktor Tarniowy- Szojkowits to trening ludzkiej wytrzymałości !!! Tytuł doktora nauk medycznych niestety w żadnym stopniu nie przedkłada się na jakość i profesjonalizm udzielanych przez Panią doktor świadczeń medycznych. Niestety uchodząca za znakomitego lekarza dr Tarniowy okazała się już podczas pierwszej wizyty osobą mało empatyczną, wręcz wrogo nastawioną do pacjenta. Można odnieść wrażenie, że Pani doktor jest wszechwiedząca, bowiem z lekceważącą postawą bez potrzeby zapoznania się z wykonanymi przeze mnie wynikami badań stwierdziła, iż nie rozumie po co w ogóle zasięgam konsultacji kardiologicznej, pomimo wyraźnych wskazań ...

Tytuł doktora nauk medycznych niestety w żadnym stopniu nie przedkłada się na jakość i profesjonalizm udzielanych przez Panią doktor świadczeń medycznych. Niestety uchodząca za znakomitego lekarza dr Tarniowy okazała się już podczas pierwszej wizyty osobą mało empatyczną, wręcz wrogo nastawioną do pacjenta. Można odnieść wrażenie, że Pani doktor jest wszechwiedząca, bowiem z lekceważącą postawą bez potrzeby zapoznania się z wykonanymi przeze mnie wynikami badań stwierdziła, iż nie rozumie po co w ogóle zasięgam konsultacji kardiologicznej, pomimo wyraźnych wskazań lekarza rodzinnego. Myślę, że jeżeli każdy lekarz wykazuje się tak dogłębną wiedzą medyczną to nie warto specjalizować lekarzy czy doposażać poradnie w specjalistyczną aparaturę. Nie warto także krzewić błędnego przekonan społecznego,iż w leczeniu istotną rolę odgrywa profilaktyka, bo jestem przekonany, że w słowniku Pani doktor takie słowo nie występuje, a pacjent traktowany jest podczas wizyty lekarskiej przy ostentacyjnym zachowaniu Pani doktor bardzo przedmiotowo!!!!

szkoda gadac,mysl z ta Pani raczj powinna lczyc tylko prywatni,to moz bdzi wicj pozytywow

Chociaż słyszałam pozytywne opinie na temat tego lekarza, po pierwszej wizycie jestem zniesmaczona, bo podejście do pacjenta nie podobało mi się. Zostałam potraktowana jak ktoś kto przyszedł wyłudzić zwolnienie lekarskie,albo rentę... Czekałam na wizytę 3 miesiące- stan zdrowia od czasu skierowania się polepszył, ale bywa różnie.Chcę być traktowana jak pacjent,a nie jak intruz.Tylko pozytywna opinia innych lekarzy powstrzymuje mnie na razie przed rezygnacją z dalszych wizyt.

Wizyta bardzo mnie podbudowała.Poradziła mi dokłanie jak powinienem postępować w razie bólu który bardziej mnie wystraszył niż był powodem mojej choroby.Nawet doradziła jaką dietę piwinienem stosować.

Polecam każdemu. Profesjonalna=kompetentna, miła i nawet z humorem :)

Polecam każdemu. Profesjonalna=kompetentna, miła i nawet z humorem :)