lekarz Elżbieta Tempińska-Tomczyk

Neurolog

Bardzo dobry lekarz, podejście do pacjenta świetne,duża wiedza poparta praktyką - GORĄCO POLECAM. Pacjent Jerzy.

Pacjent Jerzy.

osoba bardzo rzeczowa,z lekarską błyskotliwościa (dobra stara szkoła) a przede wszystkim skuteczna

Uprzejma, kompetentna,prowadzi mnie od 1995 roku i dzięki niej żyję- goraco polecam

Ja leczę się u pani doktor już od roku i jestem zadowolona. Wiadomo, w przychodni sie nieraz czeka i są kolejki, ale taka jest nasza sluża zdrownia. Najważniejsze, że są efekty leczenia.

Przede wszystkim cudowny człowiek. Lekarz z prawdziwego powołania. Takich lekarzy już dziś jest niewielu. Życzliwy człowiek, rozumie pacjenta i nie traktuje go jak zło konieczne. Wysłucha i zawsze stara się rozwiązać problem. Zdecydowanie polecam.

lekarz godny polecenia. Znający się na swoim fachu.

lekarz godny polecenia. Znający się na swoim fachu.

Kompetentna, z dużą wiedzą i praktyką, rzeczowa. Jak najbardziej polecam.

Kompetentna, z dużą wiedzą i praktyką, rzeczowa. Jak najbardziej polecam.

Zdecydowanie na plus. Wizyta u bardzo dobrej specjalistki - rzeczowo, konkretnie, co znamionuje dużą wiedzę popartą długą praktyką. Na tym konkretnym przykładzie widać, że lekarz może być miły i wizyta u niej, daje poczucie bezpieczeństwa i trafnie postawionej diagnozy i za co jeszcze raz dziękuję.

pani najpierw wyśmiała mój problem, lekarza, który dał mi skierowanie, nie dała mi dojśc do słowa, nawet nie dała mi powiedziec do końca co mi dolega, mówiąc mi ze już dziękuje- koniec wizyty. w życiu już do niej nie pójdę, impertynencka, nawet nie próbowała ukryć, że ma mnie gdzieś. może i po prostu miała gorszy dzień, ale to jest jej praca, a pacjent nie śmieć, żeby przez pół dnia czuł się jak szmata

Pani doktor stwierdziła, że nie ma mnie na liście pacjentów. Nie zadając żadnych pytań na temat problemu z jakim do niej przyszłam powiedziała, że mnie nie przyjmie ani na nfz ani prywatnie. Jak zaczekam (co mogłoby potrwać i 3 godz) to może mnie przyjmie na końcu kolejki. Czy to moja wina, że w rejestracji w ekowicie mają bałagan. Dla Ekowity i pani doktor najchętniej wystawiłabym ocenę 0. Czy lekarze nie są przypadkiem po to aby pomagać pacjentom.