lekarz Elżbieta Tempińska-Tomczyk

Neurolog

Świetny specjalista a przede wszystkim dobry człowiek, zawsze wysłucha i odpowie na moje pytania. Chodzę do Pani Doktor już od wielu lat i nigdy nie wychodzę z gabinetu niezadowolona, serdecznie polecam.

Bardzo dobry lekarz, podejście do pacjenta świetne,duża wiedza poparta praktyką - GORĄCO POLECAM. Pacjent Jerzy.

Pacjent Jerzy.

osoba bardzo rzeczowa,z lekarską błyskotliwościa (dobra stara szkoła) a przede wszystkim skuteczna

Uprzejma, kompetentna,prowadzi mnie od 1995 roku i dzięki niej żyję- goraco polecam

lekarz godny polecenia. Znający się na swoim fachu.

lekarz godny polecenia. Znający się na swoim fachu.

Ja leczę się u pani doktor już od roku i jestem zadowolona. Wiadomo, w przychodni sie nieraz czeka i są kolejki, ale taka jest nasza sluża zdrownia. Najważniejsze, że są efekty leczenia.

Pani doktor stwierdziła, że nie ma mnie na liście pacjentów. Nie zadając żadnych pytań na temat problemu z jakim do niej przyszłam powiedziała, że mnie nie przyjmie ani na nfz ani prywatnie. Jak zaczekam (co mogłoby potrwać i 3 godz) to może mnie przyjmie na końcu kolejki. Czy to moja wina, że w rejestracji w ekowicie mają bałagan. Dla Ekowity i pani doktor najchętniej wystawiłabym ocenę 0. Czy lekarze nie są przypadkiem po to aby pomagać pacjentom.

Kompetentna, z dużą wiedzą i praktyką, rzeczowa. Jak najbardziej polecam.

Kompetentna, z dużą wiedzą i praktyką, rzeczowa. Jak najbardziej polecam.

Lekarka z duzym doświadczeniem, kompetentna, widać że wie co robi, zdecydowanie polecam

Przede wszystkim cudowny człowiek. Lekarz z prawdziwego powołania. Takich lekarzy już dziś jest niewielu. Życzliwy człowiek, rozumie pacjenta i nie traktuje go jak zło konieczne. Wysłucha i zawsze stara się rozwiązać problem. Zdecydowanie polecam.