lekarz Elżbieta Tempińska-Tomczyk

Neurolog

pani najpierw wyśmiała mój problem, lekarza, który dał mi skierowanie, nie dała mi dojśc do słowa, nawet nie dała mi powiedziec do końca co mi dolega, mówiąc mi ze już dziękuje- koniec wizyty. w życiu już do niej nie pójdę, impertynencka, nawet nie próbowała ukryć, że ma mnie gdzieś. może i po prostu miała gorszy dzień, ale to jest jej praca, a pacjent nie śmieć, żeby przez pół dnia czuł się jak szmata

wspaniały lekarz i dobry człowiek, kompetentna i uprzejma

wspaniały lekarz i dobry człowiek, kompetentna i uprzejma

Zdecydowanie na plus. Wizyta u bardzo dobrej specjalistki - rzeczowo, konkretnie, co znamionuje dużą wiedzę popartą długą praktyką. Na tym konkretnym przykładzie widać, że lekarz może być miły i wizyta u niej, daje poczucie bezpieczeństwa i trafnie postawionej diagnozy i za co jeszcze raz dziękuję.

Pani Doktor to lekarz z bardzo dużą wiedzą i wieloletnią praktyką ,który lubi swoich pacjentów (co się teraz rzadko zdarza).

Kompetentna, mila, dużo tłumaczy, zaskoczenie- kontroluje wyniki leczenia poza godzinami pracy - telefonicznie

Dobra lekarka, dobry człowiek, chociaż jak każdy miewa gorsze dni;)

Dobra lekarka, dobry człowiek, chociaż jak każdy miewa gorsze dni;)