dr n. med. Elżbieta Teppa-Szumowska

1,5
1,5

Zmarnowany czas i pieniądze. Pani Doktor niezorientowana w swoim gabinecie. Nie potrafi włączyć sprzętu, nie tłumaczy działania - była zirytowana, że odruchowo odsunęłam głowę zaskoczona podmuchem powietrza przy badaniu ciśnienia oka, przez co pomiar nie wyszedł za pierwszym razem. A przecież mogła ostrzec. Sprzęt do badania dna oka nie działał. Dobieranie szkieł nieprofesjonalne - z góry założyła, jakie szkła będą dobre, chociaż nie widziałam w nich w pełni ostro. Po konsultacji z optometrystą okazało się, że dobrane szkła nie były w pełni odpowiednie. Wizyta trwała ok. 20 min, bo doktor ustawiała krzesła, narzekała na innych lekarzy i nie mogła się zorientować w działaniu kilku sprzętów. Nie polecam.

Gdyby nie 4 urządzenia elektroniczne do badania oczu to pani doktor nie bardzo wiedziała by co robić w gabinecie. Błędna diagnoza, przepisane drogie leki kompletnie nie pomagające. Szkoda czasu. Pzdr