dr n. med. Elżbieta Teresińska

2,8
2,8
2,9
2,9

Pani Doktor opiekuje się mną od 5 lat, NFZ. Jest szybka, zdecydowana, kompetentna i nie marnuje czasu, diagnozę stawia szybko i trafnie. Szybko to nie oznacza, że wizyta jest nieskuteczna. Jestem wokalistą, śpiew to mój zawód, mam wielu kolegów i koleżanek po fachu, wszyscy wypowiadają się o dr. Teresińskiej z szacunkiem i polecają innym. Ja także polecam gorąco Panią doktor Teresińską bo pomogła mi wiele razy.

Zanim poszłam do Dr.Teresinskiej poczytalam sobie wszystkie opinie na jej temat, z tego portalu jak i portalu znanylekarz. Steki bzdur, a juz w szczegolnosci bzdura o wigilii w Marcu?? P.Doktor mila, fachowa pomoc profesjonalnym sprzetem, video z mojej krtani,szybka diagnoza i odpowiednie leki ktore po 2 tygdniach mnie wyleczyly. Moze skoro na kogos nie dzialaja leki to wypada poprosic o zmiane lekow? Jestem bardzo zadowolona z wizyty! POLECAM

Pani Doktor jest naprawde przemila osoba,ktora fachowo podchodzi do pacjenta. Lecze sie u niej tylko wylacznie prywatnie,ze wzgledu na krotki czas oczekiwania!to niesamowite,ze osoby z taka wiedza potrafia tak fachowo poradzic. wyleczylem sie z nie jednej paskudnej choroby i to klamstwa,ze Pani Doktor poswieca malo czasu.Nie wiem jak na skierowanie,ale prywatnie poswieca duzo czasu i nawet zyciowo z nia mozna porozmawiac.normalna kobieta,ktora zna sie na rzeczy,a kwestia finansowa to czasami kwestia dogadania;nie mniej jednak za taka wiedze proporcje finanswoe musza byc zachwowane.Pozdrawiam Pania Doktor i zycze jak najlepiej!

Na wizytę bardzo ważną z mojego punktu widzenia umówiłam się z trzytygodniowym wyprzedzeniem. Do przychodni miałam 60 km. Kiedy przybyłam, okazało się, że doktor nie ma, po prostu. Bardzo niemiły pan w recepcji (zaznaczam) dodał, że on nic nie może zrobić, bo on się tym nie zajmuje. Próbowałam skontaktować się telefoniczne i mailowo, aby otrzymać wyjaśnienie i ustalić nowy termin. Doktor mnie zignorowała. Wizyta miała być prywatna. Odradzam najbardziej, jak potrafię.

Roztrzpana, ciągle w biegu. W trakcie wizyty przeprowadziła dwie rozmowy telefoniczne z synem. Badanie przeprowadzone bardzo szybko i mam wrażenie niedokładnie. Ponad pół roku zmagam się z jedną dolegliwością, a doktor przepisuje mi na zmianę te same leki, które notabene nic nie pomagają. Ani razu nie usłyszałem, co mi dolega. Gdy poszedłem po poradę prywatnie do innego lekarza na dzień dobry dostałem całą listę badań do wykonania. Oczywiście na własny koszt. Być może to co napisałem o dr T. to bardziej wina systemu niż jej. Jednak jeśli ma problem z ...

Gdy poszedłem po poradę prywatnie do innego lekarza na dzień dobry dostałem całą listę badań do wykonania. Oczywiście na własny koszt. Być może to co napisałem o dr T. to bardziej wina systemu niż jej. Jednak jeśli ma problem z diagnozą, to może warto narazić NFZ na jakieś koszty związane z dodatkowymi badaniami, niż faszerować pacjenta lekami na chybił-trafił.

nie polecam doktor, miałam obrzęk nosa, doktor stwierdziła że taka moja uroda (poszłam do innego laryngologa obrzęk z nosa zniknął po zabiegu redukcja małżowin dolnych), miałam również problem ze zbyt nadmiernym ściekaniem do gardła wydzieliny, to doktor patrzyła jak na wariata że wymyślam, w trakcie wizyty pacjent jest mało ważny , ważniejsze jest to że się gada przez telefon w trakcie wizyty i ustalanie żeby coś zostawili do jedzenia ze świątecznego stołu(dzień poprzedzający wigilie, w ten sam dzień lekarze mieli wigilie dla lekarzy), nie polecam tej doktor

Jestem bardzo niezadowolona z wizyty u pani dr. Oceniam ją jako osobę nieuprzejmą, chaotyczną, która traktuje pacjentów przedmiotowo. Zarzucam dr Teresińskiej niefachowość, brak kompetencji i właściwego podejścia do pacjenta - szczególnie w przypadku dziecka. Nie można właściwie leczyć bez postawienia odpowiedniej diagnozy, a pani dr przepisuje receptę po bardzo krótkim wywiadzie i bez przeprowadzenia choćby podstawowego badania.. Nie polecam!!!

Zero poświecenia uwagi pacjentowi, p doktor wypisała receptę bez badania jedynie po ogólnikowej rozmowie, widać że jej się spieszy, po wizycie nadal nie wiem co mi dolega... kiepsko z tą p doktor

świetny specjalista, kompetentna,profesjonalna, godna polecenia!

świetny specjalista, kompetentna,profesjonalna, godna polecenia!

jest świetnym ,kompetentnym o wysokiej kulturze osobistej lekarzem,posiadającym rozległą wiedzę . od razu widać że trafiło się w dobre ręce. wdzięczna pacjentka Iwona M.

od razu widać że trafiło się w dobre ręce. wdzięczna pacjentka Iwona M.

Wciąż poszukujesz "Logopeda Szczecin"?

Szpital Wojewódzki
66-400 Gorzów Wielkopolski