lekarz ElŻbieta Toborek

Pediatra

wspaniała Pani doktor naprawde polecam nie warto chodzic do obleganych lekarzy ktorzy tylko ida na ilosc przebadanych dzieci a nie na jakosc badania.pani doktor nie zalezy na ilosci pacjentow tylko na wyleczeniu dlatego pracuje w przychodni a nie ma wlasnego gabinetu ale jesli trzeba przyjedzie i pomoze zawsze dokladnie zbada nie przepisuje od razu antybiotykow i wszystko wyjasni bardzo dokladnie .polecam polecam

Jest super pediatrą. Zawsze wszytko wyjaśnia i stara się leczyć najpierw innymi lekami niż antybiotyki.Polecam

JEST SUPER LEKARZEM I ZAWSZE POMOŻE W POTRZEBIE ZAWSZE SŁUŻY POMOCĄ CZY OSOBISTĄ CZY PRZEZ TELEFON:)

WSPANIAŁY LEKARZ, MA DOSKONAŁE PODEJŚCIE DO DZIECI . JAK TRZEBA TO MOŻNA DZWONIĆ DO NIEJ DO DOMU. INTERESUJE SIE SZCZEPIENIAMI. PAMIĘTA DZIECI . PROWADZI DOKŁADNE NOTATKI W ZESZYCIE . GORĄCO POLECAM - PEDIATRA Z POWOŁANIA! OLA

Wciąż poszukujesz "Pediatra Lublin"?

Kolorowa
Lublin