mgr Elżbieta Tomczyk

Psycholog

Bardzo dobry psycholog z doświadczeniem.Polecam.

Bardzo dobry psycholog z doświadczeniem.Polecam.

Wszystko jak najbardziej w porządku, godna polecenia

Wszystko jak najbardziej w porządku, godna polecenia

Moim zdaniem Pani psycholog mgr Elżbieta Tomczyk nie tylko mi nie pomogła,ale wręcz zaszkodziła. Wiedząc,że przy moich problemach zdrowotnych nie można stosować takiej formy terapii jąką Pani Tomczyk stosowała,bo objawy się nie zmniejszały tylko nasilały i nie radziła sobie z moim problemem zdrowotnym to według zasad w medycynie powinna polecić innego lekarza lub zrezygnować. Pani mgr Elżbieta Tomczyk nie dość,że nie zrezygnowała,czy ewentualnie poleciła innego lekarza to nadal kontynuowała terapię oczywiście bez rezultatu i zwiększała ilość spotkań,nie mówiąc o braniu pieniędzy za nieskuteczne przez Panią mgr Elżbietę Tomczyk leczenie.

Bardzo kompetentna i profesjonalna Pani psycholog. Zna się na tym co robi i potrafi naprawdę pomóc. Polecam!!!

Polecam bardzo tego psychologa. W Tychach można "nadziać" się na niekompetentne psycholożki. Sam zostawiłem pieniądze u jednej, która mi nie pomogła - a zaszkodziła. A kiedy przestałem do niej chodzić wydzwaniała do mnie i straszyła, że jak nie będę kontynuować terapii to trafię do psychiatryka.

Jestem bardzo zadowolony, wizyty mi pomagaja. Polecam tego lekarza.

Jestem bardzo zadowolony, wizyty mi pomagaja. Polecam tego lekarza.

Wizyta zdecydowanie mi pomaga jedynie troche szybko śię kończy.

Wizyta zdecydowanie mi pomaga jedynie troche szybko śię kończy.