lek. dent. Elżbieta Trzeciak-Olesiejuk

Gabinet sterylny, wyjaśnienia konkretne, ale uwagi w stylu "krzyczy pani jak przy porodzie" są już poniżej godności.

Pani Doktor udzieliła mi bardzo profesjonalną pomoc. Leczenie przebiegło w miłej i bezbolesnej atmosferze. Udzieliła mi odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Szczerze polecam :)

Świetne podejście do mojego dziecka będącego na fotelu dentystycznym, a także pełna fachowość i wyleczenie mojego zęba sprawia, że nie boje się pokazać swoich ubytków Pani doktor. Naprawdę przyjemna atmosfera, nastrojowa muzyczka, nowoczesny sprzęt a przy tym dogodna lokalizacja gabinetów. Wszystko na plus.!

Co prawda, już dosyć dawno byłam u pani doktor i to prywatnie. Jedyny minus to taki, że jest dosyć drogo. Ale z drugiej strony warto wydać te pieniądze za taką "obsługę" .Pani doktor szczegółowo objaśnia krok po kroku, co zamierza robić, pyta w trakcie zabiegu, czy robimy tak czy inaczej. Ma świetny nowoczesny sprzęt. Ja ze swojej strony polecam :) a leczyłam u niej ząb kanałowo

Pani doktor udrożniała mi kanał zębowy, opatrywała i zakładała koronę. podczas wizyt dało zauważyć się wysokie kompetencje lekarza, zachowanie higieny. Zęby leczą też u tej Pani moi bliscy i nigdy nikt nie musiał chodzić po leczeniu do poprawki. Może nie jest najdelikatniejsza ale nie zostawia resztek próchnicy pod plombami. Polecam zwłaszcza, że ceny też są dość atrakcyjne.

Straszny stomatolog! Odradzam wszystkim, ta pani przyjmuje na Kraszewskiego - tak mi poraniła dziąsła przy usuwaniu kamienia nazębnego że nie mogę pozbyć się krwawienia dziąsęł aż do dziś, robiła mi także kanałowe leczenie zęba - po dwóch miesiącach gdy poszłam do innego dentysty okazało się, że kanał jest źle zrobiony i trzeba zrywać plombę i od nowa robić, jest to osoba niesympatyczna i niekompetentna!