lekarz Elżbieta Urbańska-Kmieciak

Dermatolog estetyczny, Dermatolog, Wenerolog

ODRADZAM! KOMPLETNIE BRAK EFEKTÓW LECZENIA TRĄDZIKU. Pani proponuje tylko leczenie laserem, a po odmowie olewa pacjenta tłumacząc mu, iż leczenie trądziku nie jest tanie. Proponuje jakies swoje kosmetyki, których cena przeraża. Ponadto wizyta z zegarkiem w reku trwa 5min a kosztuje 100zł. brak jakiejkolwiek rozmowy. Leczenie koncentruje sie tylko na próbach namówienia na leczenie laserowe i zabiegi w jej gabinecie. Kompletnie odradzam. nie widac efektów leczenia.....

Od 14 lat leczę się na łuszczycę leżę rok w rok w szpitalu tak jak i państwowo tak i prywatnie kompletna klapa,lekarstwa drogie efektów brak przez te wszystkie lata leczona jednym i tym samym do znudzenia.Co do łuszczycy to na pewno NIE POLECAM!!!

nie polecam tego lekarza ponieważ leczyłem się u niej od 2 lat na trądzik i blizny potrądzikowe leczenie laserowe laser 350zł w sumie na lasery wydałem u niej 5tys zł do dnia dzisiejszego nie jestem wyleczony

Bylam u pani dotor z łuszczycą, przepisane leki pomogly na tydzien, poźniej potrójny nawrót. Nie polecam

tempa, infantylna i nietaktowna polecam spektrum jak wschodzące słońce

tempa, infantylna i nietaktowna polecam spektrum jak wschodzące słońce

Pani dr mi pomogła zabiegami za 300 zł, na około 1 miesiąc. Później był ten sam efekt jak na początku ;/ Daremne wydawanie kasy na zabiegi!

Daremne wydawanie kasy na zabiegi!

Leczyłem u pani doktor trądzik zapłacilem około 3 tys zł za zabiegi ale warto było.Pani doktor wie jak ma pomóc i polecam ja innym osobom.

Kilkakrotnie korzystałam z zabiegów na twarz i jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze wrócę do Pani Doktor Inka

Bardzo fachowy lekarz! Sprawny w działaniu, niezwykle skuteczne usuwanie owłosienia. W razie potrzeby, na pewno wrócę do dr Kmieciak. Gabinet zdecydowanie godny polecenia !!

bardzo kompetentna osoba,poświęca wiele czasu na wytłumaczenie pacjentowi jego problemów

bardzo kompetentna osoba,poświęca wiele czasu na wytłumaczenie
pacjentowi jego problemów