Elżbieta Wanat-Słupska

Neurolog

Pani doktor bardzo kompetentna, pełna empatii dla pacjenta. Z cierpliwością wysłuchała historii problemów, postawiła właściwą diagnozę i leki. W końcu po tylu latach tułania od specjalisty do specjalisty moje problemy bólowe ustąpiły

Nigdy więcej kontaktu z tym lekarzem. Wystarczyła mi jedna wizyta, żeby stwierdzić,że więcej do p.Doktor nie wrócę z moimi dolegliwościami. Zostałam potraktowana jak symulantka, która oczekuje jedynie zwolnienia zamiast znalezienia przyczyny mojego silnego bólu, nudności i zawrotów głowy, trwających od momentu uderzenia. Pomimo,że dotychczasowe badania nie wskazały przyczyny dolegliwości, Pani doktor nie zleciła dalszej diagnostyki. Stwierdziła, że ból głowy w wyniku uderzenia może być przyczyną Covidu. Po podważeniu jej teorii stwierdziła, że mam depresję i przepisała mi psychotropy. Przestrzegam innych pacjentów przed pójściem do tego lekarza, jeżeli chcą być potraktowani poważnie i rzetelnie diagnozowani.

Cześć. Przede wszystkim to lekarz,który się pyta pacjenta i go słucha. O reszcie nie wspominam bo rutynę i profesjonalizm u p.doktor widać. Byłem u Niej 1-szy raz i jak dalej będzie tu pracowała,to moje kroki chciałbym kierować do Niej. Dla mnie,normalny fachowiec. Polecam

Cześć.
Przede wszystkim to lekarz,który się pyta pacjenta i go słucha.
O reszcie nie wspominam bo rutynę i profesjonalizm u p.doktor widać.
Dla mnie,normalny fachowiec.
Polecam

Nigdy więcej z nią kontaktu. Drugi raz u niej byłem i drugi raz potraktowany zostałem jak symulant. Z całego serca życzę jej żeby cierpiała tak jak ja od kilku miesięcy. Miała przed oczami USG, miała tomograf, to za mało żeby uwierzyła w moje cierpienie. Nawet nie starała się ukryć, że jest pewna, że przyszedłem do niej tylko po to żeby zwolnienie lekarskie dostać. Moim zdaniem powinien zająć się nią psycholog. Wyraźnie widać, że ma jakieś problemy osobiste, które przeszkadzają jej w wypełnianiu obowiązku wobec pacjentów. Do tego w trakcie wizyty opieprzała kogoś przez telefon, że ma tylu pacjentów, że śniadania zjeść nie ma kiedy. Ostentacyjnie przy mnie-pacjencie! Nigdy więcej i za żadne pieniądze do niej nie pójdę (będzie miała więcej czasu na śniadania..). Przez przypadek rozmawiałem z kobietą, która również u niej była -No, ona jest jest taka wredna- usłyszałem.
Ciekawe, że powyższe pozytywne opinie są anonimowe..

pani doktor jest wspaniala, zyczliwa, widać że zależy jej na pomocy pcjentowi!

pani doktor jest wspaniala, zyczliwa, widać że zależy jej na pomocy pcjentowi!

bardzo miła lekarka. do tego ładna (to na marginesie). zna się na rzeczy, jest konkretna, wie co mówi i jest tego pewna. budzi zaufanie

serdeczna mila dla pacjenta polecam...

serdeczna mila dla pacjenta polecam...