lekarz Elżbieta Waradzyn

Neonatolog, Pediatra

Witam! Pani Doktor jest najlepszym pediatrą jakiego miałam możliwość spotkać! Córka jest Jej pacjentką od lat i póki nie będzie za duża nadal nią pozostanie! Nawet, gdy wyjeżdżamy do Irlandii, mogę do Pani Doktor zawsze zadzwonić w razie problemów a Ona zawsze doradzi! Nie będę się tutaj rozpisywała, więc ujmę samą esencję tematu. Pani Doktor to bardzo miły, kompetentny lekarz z powołania, a takich dzisiaj niewielu! Ciepła, urocza, komunikatywna i kochająca dzieci! I nieważne skąd jesteś, jaki jesteś czy jaki masz status Pani Doktor traktuje każdego ciepło i otwarcie. Nie spotkałam jeszcze drugiego takiego człowieka! Pani Elu żyj nam 100 lat a nawet dłużej! :) A przede wszystkim otaczaj swoją opieką małych pacjentów jak najdłużej!

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią doktor! Bardzo miła, serdeczna dla rodziców i dla dzieci! Wieloletnie doświadczenie procentuje w wynikach leczenia, znajomości leków, diagnozie! Zawsze tarafna diagnoza. W sytuacjach awaryjnych zawsze chętna przyjąć pacejnta. Nawet w dni wolne od przyjęć w gabinecie. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Można z nią porozmawiać o wszystkim, zadać każde pytanie i uzyskać na nie odpowiedź! Najlepsza w Rabce i szerokich okolicach!!!! POLECAM!!!!!! Wizyta w gabiencie to prawdziwa przyjemność!

najlepsza pani doktor pod słońcem,dzieci ja uwielbiaja a ona kocha dzieci.zawsze wystawia odpo wiednie diagnozy

wiednie diagnozy

po wizycie naprawde mam odczucie że dziecko zostało zbadane, obejrzane z kazdej strony,pani doktor bardzo miła

Wspaniała, mądra, kompetentna,polecam jak najbardziej!

Wspaniała, mądra, kompetentna,polecam jak najbardziej!

bardzo polecam, miła i kompetentna pani doktor.

bardzo polecam, miła i kompetentna pani doktor.

Polecam Panią doktor, zawsze udzieli pomocy. Kompetentna, godna zaufania, naprawdę dobry lekarz. Trafna w diagnozie.

POLECAM LEKARZA JEST NAPRAWDĘ KOMPETENTNY

POLECAM LEKARZA JEST NAPRAWDĘ KOMPETENTNY