lek. dent. Elżbieta Warzecha

Nie polecam.Do Pani Warzechy poszłam tylko dlatego, że nie było juz miejsc do świetnej dentystki w tej samej przychodni. Skoro było miejsce to postanowiłam skorzystać.Zgłosiłam, że pobolewa mnie siódemka,ale Pani Warzecha uznała, że ząb jest zdrowy i nic nie trzeba z nim robić. Jednocześnie stwierdziła, że mam 6 małych ubytków. W ciągu 5 min. zrobiła mi 3 zęby.Kolejne 3 na następnej wizycie.Po czym poinformowała, że mam do leczenia 9 zębów. Oświadczyła, abym sobie zaczęła składać pieniądze do skarbonki na koronki. Poleciła kupno irygatora, zamiast korzystania z nici. Lekko zszokowana stanem moich zębów udałam się na wizytę do mojej wcześniejszej Pani stomatolog.Dr Joanna K. stwierdziła, że nie mam żadnych ubytków. Koronki,na które miałam zbierać pieniądze wręcz wyśmiała. Widać pani Warzecha leczy zęby zdrowe, bo chorych albo nie umie albo nie chce leczyć.

Obcesowa, zadufana w sobie. Nastawiona wyłącznie na zysk, traktująca pacjenta z góry. Szczerze wszystkim odradzam. Jedyny stomatolog, u którego leczenie naprawdę boli.

Witam! Jestem nową pacjentka Pani doktor Warzechy,ale odkad zaczelam do niej przychodzic przestaly mnie bolec zeby:) Nie wiem jak sadza inni pacjenci,ale ja mysle,ze koronki robi zawodowo. Sama mam dwie z przodu i namowilam pare kolezanek zeby sobie zrobily. wszystkie nie maja zadnej pretensji. cena jest adekwatna do wyniku. ja lubie dobrze zaplacic za swietnie wykonana robote. pozdrawiam aga

Przyjeżdżam specjalnie do Pani doktor z Miłoszyc,które są koło Jelcza-Laskowic, jakieś 2 godziny jazdy dla mnie,ale warto,bo dzięki niej pomimo wieku mam wspaniały uśmiech. I to nie tylko z powodu leczenia,ale równiez dlatego,że jest ona tak miłym i sympatycznym człowiekiem

Bylem 25 lat temu pacjentem p.dr na chirurgii szczekowej w Walbrzychu. Byla wtedy moim lekarzem prowadzacym, chodzila z warkoczykami i nie wygladala na lekarza. Podczas zabiegu wycieto mi zmiany z twarzy i poslano na badania we Wroclawiu. Mnie wypisano ze szpitala. Mieszkam na wsi wiele km. od Walbrzycha. Pewnej nocy pojawila sie moja p.dr z wynikiem i kazala natychmiast jechac do Wroclawia na onkologie. Bylo to dla mnie wielkim zaskoczeniem,ze ktos jechal tak daleko zeby mnie zawiadomic, bo martwil sie o moje zdrowie. Leczenie trwalo dlugo. Po wypisie ze szpitala we Wroclawiu pojechalem do szpitala z kwiatami bo p. dr uratowala mi zycie. Dowiedzialem sie,ze juz nie pracuje wyjechala do Niemiec. Nigdy nie mialem mozliwosci podziekowac a portal znalazla moja wnuczka. P. dr nie ma juz warkoczykow, ale jest to ta sama p.dr. Teraz moge podziekowac, zyje i ciesze sie dobrym zdrowiem. I wiem dzisiaj jedno nigdy juz potem nie poznalem takiego lekarza aniola. Dziekuje p. doktor Jozef F.

Witam, zostały mi usunięte dwie ósemki ze znieczuleniem. Bardzo się tego zabiegu bałem, szczególnie,że byłem już kiedyś u innego stomatologa żeby usunąć jedną. Potrzebował wtedy prawie dwie i pół godziny. Pani doktor Warzecha zrobiła to bezboleśnie, nawet nie liczyłem czasu. I co najważniejsze, w ogóle nie spuchłem. Przy moim ostatnim zabiegu u tamtego dentysty wyglądałem jak chomik:) Naprawdę duży komplement dla Pani doktor. Na pewno skorzystam z jej usług w przyszłości szczególnie,że jeszcze mam parę dziur do zrobienia.

Wollte nur mitteilen das ich bei frau warzecha zu behandlung war und generell bin ich sehr zufrienden . Nach eine langen beratung habe ich mich fuer eine bruecke entschieden da ich aus Berlin bin. Habe ich mir ein hotel genommen und gebaeten das es so schnell wie moeglich erleidigt wird.Nach 3 tagen hatte ich meine neue bruecke.Ich sehe keine unterschied zu den deutschen zahnaerzten und qualitaet .Ausser natuerlich die Preise in Polen wenn man die mit den deutsche vergleicht dann sind die praktisch umsonst. Hatte nee schoen Urlaub in Polen und das Praxis Team war super nett...zum gleuck konnte ich mich mit frau warzecha normal in deutsch reden von daherr kann ich nur weiterempfelen . Vielen dank nochmal Andreas Bluhm

Hi, This is Chris Hemsworth from UK. I would like to give some credit to Ms. Warzecha. She's a very talented dentist. Very helpful and caring towards the patient. I'm an English tourist and came to Poland to visit my grandparents. The second day of my visit in Zary I started having gum problems ( bleeding etc. ) so I asked for a good dentist. My relatives recommended Dr. Elisabeth Warzecha so I went to see her. I wasn't disappointed. She helped me quickly with my problem and politely explained to me what I have to do. She doesn't speak great English but I understood her. I would recommend her to any foreigners in Poland. Cheers! Ps. My family helped me find this website. I don't speak Polish sorry

od dluzszego czasu zastanawialam sie nad poprawa mojego usmiechu. poszlam do pani Elzbiety i jestem zdziwiona,ze wogole cos mogla zrobic z moimi zebami. mialam ogromna szpare miedzy zebami,tzw. diasteme i wydawalo mi sie ze nawet sie powiekszala z miesiaca na miesiac. dostalam specjalna nakladke na zeby i moja diastema jest niewidoczna. baaardzo mi to ulatwilo zycie. bardzo dziekuje:)

Wyjątkowo pazerna na pieniądze. Trudno nazwać tą kobietę lekarzem bo swój zawód traktuje tylko jako sposób na zarabianie pieniędzy nie zawsze w uczciwy sposób. Co mogę udowodnić.