lekarz Elżbieta Wasiak-Olejnik

Takim lekarzom mówimy NIE. Jest strasznie nie miła i nie kompetentna. Na wizycie trzeba być bardzo czujnym- pojęcia zielonego nie ma na temat leczenia dzieci czasami zwykły człowiek wie więcej na dany temat niż szanowna Pani doktor. Brak słów...

Niestety ta pani sumiennie pracuje na bardzo niedobrą opinię. Jest bardzo wyniosła i cyniczna... chętnie dokucza ludziom. Mnie się dostało za to, że odważyłam się zadzwonić, by zapytać gdzie pani przyjmuje danego dnia, bo zwyczajnie nie wiedziałam, gdzie się udać z dzieckiem. Widocznie "uraziłam majestat"... Po badaniu dostałam tylko informację, że dosłownie "wszystko jest w porządku", żadnych szczegółów, absolutnie zadnych...więc ja po takim traktowaniu ani nie czuję się spokojna, ani specjalnie tej pani nie wierzę....

Nie ma szans, żeby "Pani Doktor" przez telefon cosik poradziła. Byliśmy w PL na urlopie, chcieliśmy się dowiedzieć, czy jest sens jechać z synkiem do niej, czy do szpitala, chcieliśmy jej opisać sytuację... nie chciała nawet słuchać, tylko, czy chcemy przyjechać na wizytę. Dla nas to nie żaden doktor, tylko skarbnik, o nic innego się damulce nie rozchodzi, jedynie o kasę. Stanowczo odradzamy!!!!

Stanowczo odradzamy!!!!

Pani doktor to lekarz z prawdziwym powołaniem! Miła ciepła serdeczna, ubóstwiana przez dzieci, cierpliwa, sama rozbierze dziecko i zbada, moja córka za nią wprost przepada! ponadto, ze ma zwyczajnie ludzkie podejscie, to pacjenta traktuje poważnie, kompleksowo ocenia stan zdrowia, jest kompetentna i uczciwa! z czystym sumieniem polecam jako najlepszego pediatrę i nefrologa jakiego spotkałam w życiu!

Super lekarz, czlowiek, podejscie do dziecka niesamowite!!!Normalna, ciepla osoba-tlumaczy kilka razy jesli trzeba,szczery pozytyw!!

absolutnie fantastyczny lekarz i człowiek.spokojna, miła, niesamowity kontakt z dziećmi.bardzo uprzejma i cierpliwa. zresztą w taki sam sposób traktuje nas w poradni. pomogła nam w naprawdę trudnej sytuacji.mój syn ją uwielbia. gorąco polecam.

absolutnie fantastyczny lekarz i człowiek.spokojna, miła,
niesamowity kontakt z dziećmi.bardzo uprzejma i cierpliwa.
zresztą w taki sam sposób traktuje nas w poradni.
pomogła nam w naprawdę trudnej sytuacji.mój syn ją uwielbia.
gorąco polecam.

Nigdy nie spotkałam takiego typu lekarza jest niemiła nie miała dla mnie czasu uwielbia tylko swoich stałych pacjentów

Szczerze polecam Panią Doktor, bardzo miła , pomocna i kompetentna.

Szczerze polecam Panią Doktor, bardzo miła , pomocna i kompetentna.

Bardzo dobry specjalista! skrupulatny,dokładny, miły - co jest ogromna rzadkością!!!! polecam serdecznie Panią doktor

Pani doktor bardzo kompetentna, do problemu podchodzi kompleksowo, szybko nawiązuje kontakt z małym pacjentem, jest miła i uprzejma! poświęca odpowiednia ilośc czasu do zbadania przypadku - pomimo, że ma wielu pacentów nie ma wrażenia pośpiechu! naprawde polecam! bardzo dobry specjalista ale także miły i dobry człowiek!!!!!