lekarz Elżbieta Węglewska

Alergolog, Pediatra

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, jest godna polecenia :):):):):):):):):)):):):):):):):))):):):):):)

Pani doktor bardzo miła, opanowana, uśmiechnięta, cały czas rozmawia z dzieckiem...polecam każdej mamie :)

Pani dr bardzo miła. Poświęca dużo czasu na pacjenta- a byłam z dzieckiem nie prywatnie a na kasę chorych. Umie wysłuchać i stara się pomóc małym pacjentom i ich mamom. Polecam!

Godny polecenia pediatra. Opinia rodzica: z całą pewnością nie jest to wizyta "taśmowa". Efekt leczenia moich dzieci (sztuk 2) bezblędny, bez powikłań. Opinia dziecka: na wizytę idzie bez lęku, czasami doczekać nie może się wizyty, zalecenia tego lekarz skierowane do dziecka działają jak wyrocznia. Nie istotne jest co powiedziała mama, tylko co powiedziała "moja Pani doktor". POLECAM. Matka zdrowych chłopców :-).

Godny polecenia pediatra.
POLECAM. Matka zdrowych chłopców :-).

Przemiła Pani,świetne podejście do dzieci. Znikają wszelkie lęki i niepokoje, o które nietrudno przy dolegliwościach maluchów. Gorąco polecam i żałuję,że już nie w "Polmedzie". Tata - cichy wielbiciel:)

Tata - cichy wielbiciel:)