lekarz Elżbieta Werner-Kubicka

Internista, Lekarz rodzinny

Pani doktor Elżbieta Werner jest osobą niezwykle empatyczną, poświęca każdemu pacjentowi adekwatną ilość swojego czasu. W gabinecie zupełnie nie czuć atmosfery ponaglenia, chory czuje się komfortowo. Diagnoza zawsze jest trafna, a leczenie skuteczne. Jeśli dodatkowe badania są koniecznie, pani doktor nie waha się na nie kierować. Również, w razie konieczności, nie ma oporów przed skierowaniem chorego do szpitala. Serdecznie polecam!

Pani Doktor to osoba pełna empatii i wyrozumiałości. Nie lekceważy żadnych objawów, zleca dokładne badania i szuka przyczyny choroby do skutku. Jak dla mnie lekarz z powołania, którego ciezko znaleźć dzisiaj na NFZ.

Beznadziejna we wszystkim co robi Niekompetentny niedouk

Beznadziejna we wszystkim co robi

Niekompetentny niedouk

Nareszcie lekarz z powołania!!! Pani doktor nie przepisuje antybiotyków od tak sobie, bez wcześniejszych badań. Robi bardzo dokładny wywiad, by móc wyleczyć dziecko. Miła, zawsze pod telefonem. polecam

Doswiadczony ,kompetentny lekarz ,dobrze zorganizowana praktyka.

Doswiadczony ,kompetentny lekarz ,dobrze zorganizowana praktyka.

beznadziejna we wszystkim

beznadziejna we wszystkim