lekarz Elżbieta Weryszko

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niestety, nie mam dobrego zdania o lekarzu, przepisane leki okazały się zbędne, (krople do nosa) dziecko przechodziło ciężkie ząbkowanie - jak się okazało gdy poszłam do lekarza w Gdyni, po tygodniu od wizyty u Pani Doktor, oczywiście 20 minutowa rozmowa, na temat praw i obowiązków Pacjenta - karta dziecku nie została założona, gdyż dziecko jest z innego miasta (absurd) gdyby coś się stało, nawet nie ma śladu, że moje dziecko tam było. Pani Doktor chciała aby za wizytę zapłaciła, czego nie zrobiłam, ponieważ jest określony czas na dostarczenie ubezpieczenia. Nie polecam! Warto zapoznać się ze swoimi Prawami i Obowiązkami na stronie internetowej NFZ - warto! Myślę, iż Pani doktor ma przyzwolenie społeczne na takie traktowanie pacjentów i ludzi, godzinna rozmowa (pogawędka) powinna przynosić efekty.

Wspaniały czuły i delikatny człowiek. Wrażliwość na ludzkie cierpienie Pani Elżbiety jest nie do opisania. Czasem jej troska sprawia, że człowiek tylko dlatego czuje się od razu lepiej. Bardzo kompetentna osoba. Jestem wdzięczna, że może być moim lekarzem rodzinnym (w pełnym tego słowa znaczeniu) :) Pozdrawiam pacjentka z Goleniowa

pacjentka z Goleniowa