dr n. med. Elżbieta Wierucka

Chirurg dziecięcy, Pediatra

2,6
2,5
2,6

dzisiaj byłam na wizycie, na moje pytanie przewracała oczami, jakby bardzo się spieszyłą i nie miała czasu, nieuprzejma

Pani doktor wyjątkowo niesympatyczna-złośliwa, wręcz bezczelna, uszczypliwa, mająca chyba wszystkich za nic.Kontakt z nią to bardzo przykre doświadczenie.Nie polecam

Bardzo dobry specjalista. Dobre podejście do dzieci. Wytłumaczy, wysłucha. Jeśli coś jest nie tak będzie sprawdzać do skutku. Nie wydaje diagnozy pochopnie. Profesjonalizm Pani doktor uratował nas przed poważnymi konsekwencjami. Jedyny minus - miejsce w którym pracuje jest słabo zarządzane i zoragnizowane (Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii). Pacjentów jest bardzo dużo, a jakość samej organizacji pracy lekarzy i personelu medycznego jest na bardzo niskim poziomie. Kadra zarządzająca w tym szpitalu nie radzi sobie ze swoim zakresem obowiązków. Mam nadzieję, że kiedyś to się w końcu zmieni i dzieci będą mieć ...

Jedyny minus - miejsce w którym pracuje jest słabo zarządzane i zoragnizowane (Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii). Pacjentów jest bardzo dużo, a jakość samej organizacji pracy lekarzy i personelu medycznego jest na bardzo niskim poziomie. Kadra zarządzająca w tym szpitalu nie radzi sobie ze swoim zakresem obowiązków. Mam nadzieję, że kiedyś to się w końcu zmieni i dzieci będą mieć opiekę na dorbym poziomie.
Pani doktor, wielkie brawa! że umie Pani w tym bałaganie wykonywać swój zawód na tak wysokim poziomie. Bardzo dziękujemy!

Nie polecam tego chirurga, który nie ma czasu na zajęcie się kompleksowo pacjentem-dzieckiem po złamaniu w wypadku, brakuje jej czasu na wytłumaczenie rodzicowi, jak długo potrwa leczenie, jest nieuprzejma, przejmuje się tym, co dzieje się za drzwiami gabinetu, a nie rozmawia z rodzicem dziecka.

Rewelacyjnie zajęła się moim synkiem:)

Rewelacyjnie zajęła się moim synkiem:)

Pani doktor wyjątkowo niesympatyczna-złośliwa, wręcz bezczelna, uszczypliwa, mająca chyba wszystkich pacjentów za nic nie wiedzącą miernotę. Wizyta u niej to bardzo nieprzyjemne doświadczenie.

Polecam!!!! Lekarz z powołaniem, a takich już jest mało. Profesjonalnie udzielona pomoc medyczna.

Byłem zszokowany arogancją oraz złośliwością Pani doktor. Brakiem uprzejmości. Tragicznie.