lekarz Elżbieta Wierzyńska

Bardzo dobre podejście do młodych dziewczyn. Lekarka bardzo uprzejma oraz potrafiąca wytłumaczyć sposob leczenia oraz chorobę.

chodzę bardzo długo do pani doktor i jeszcze ani razu mnie nie zawiodła.zawsze miła i uprzejma a wiele wizyt było nagłych.zdecydowanie polecam

Bardzo miła i sympatyczna osoba,zawsze mozna na nia liczyc.

Bardzo miła i sympatyczna osoba,zawsze mozna na nia liczyc.

Cóż powiedzieć...wspaniała kompetentna i dobra lekarka...polecam.

Cóż powiedzieć...wspaniała kompetentna i dobra lekarka...polecam.

Swietna pani doktor. Bez zastanowienia zmieniam ja na doktora prowadzacego(jestem w ciazy ).Moja poprzednia pani doktor to masakra z porownaniem z pania doktor. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

Godny polecenia specjalista. Ewentualne uwagi można mieć do wyposażenia a konkretnie do fotela ginekologicznego ... wyjątkowo niewygodny egzemplarz.

Polecam bardzo!Profesjonalne podejscie do pacjenta, mozliwosc wykonania badania usg w gabinecie oraz badan cytologicznych.Od lat jestem pacjentka Pani doktor i pomimo zmiany miejsca zamieszkania, za kazdym razem, kiedy jestem w Kedzierzynie-Kozlu udaje sie na wizyte.

Czasami była niemiła, badania bolesne :/

Czasami była niemiła, badania bolesne :/

Mój najlepszy lekarz:) jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor prowadziła ciążę mojej mamy, a teraz moją. Polecam

Pani Elżbieta Wierzyńska jest najlepszym ginekologiem , u którego dotychczas byłam.Bardzo polecam tą Panią doktor :)