lekarz Elżbieta Wierzyńska

Ginekolog

chodzę bardzo długo do pani doktor i jeszcze ani razu mnie nie zawiodła.zawsze miła i uprzejma a wiele wizyt było nagłych.zdecydowanie polecam

To świetna i godna polecenia oraz zaufania lekarka. Chodzę do niej od wielu lat i to zarówno prywatnie jak i do przychodni. Profesjonalnie poprowadziła też moją ciążę i mimo moich problemów zdrowotnych dziś mam piękną córeczkę. Jak dla mnie to wyjątkowy lekarz.

Jak dla mnie to wyjątkowy lekarz.

Polecam bardzo!Profesjonalne podejscie do pacjenta, mozliwosc wykonania badania usg w gabinecie oraz badan cytologicznych.Od lat jestem pacjentka Pani doktor i pomimo zmiany miejsca zamieszkania, za kazdym razem, kiedy jestem w Kedzierzynie-Kozlu udaje sie na wizyte.

Bardzo miła i sympatyczna osoba,zawsze mozna na nia liczyc.

Bardzo miła i sympatyczna osoba,zawsze mozna na nia liczyc.

Cóż powiedzieć...wspaniała kompetentna i dobra lekarka...polecam.

Cóż powiedzieć...wspaniała kompetentna i dobra lekarka...polecam.

Swietna pani doktor. Bez zastanowienia zmieniam ja na doktora prowadzacego(jestem w ciazy ).Moja poprzednia pani doktor to masakra z porownaniem z pania doktor. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

Godny polecenia specjalista. Ewentualne uwagi można mieć do wyposażenia a konkretnie do fotela ginekologicznego ... wyjątkowo niewygodny egzemplarz.

Mój najlepszy lekarz:) jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor prowadziła ciążę mojej mamy, a teraz moją. Polecam

Pani Elżbieta Wierzyńska jest najlepszym ginekologiem , u którego dotychczas byłam.Bardzo polecam tą Panią doktor :)

Polecam wszystkim Panią Doktor. Korzystałam z usługi - poradni publicznej. Sympatyczna, wzbudza zaufanie pacjenta, poświęca odpowiedni czas na wizytę. Opowiada i odpowida na nurtujace pytania. Zaufałam jej przy pierwszej jak i przy drugiej ciąży.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kędzierzyn-Koźle"?

Andrzej Fim

None
OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Ogrodowa 2A
48-200 Prudnik
NZOZ "PIAST - MED" Sp. z o.o.
Leszka Białego 5/1

Małgorzata Oczoś

GO-Med
Husarska 10
47-200 Kędzierzyn-Koźle
NZOZ "PIAST - MED" Sp. z o.o.
Leszka Białego 5/1
47-232 Kędzierzyn-Koźle