lekarz Elżbieta Winiarska

1,7
1,7
1,6

Ta Pani zapytała co mi dolega, wypisała receptę i to był koniec wizyty. Nie zbadała, nie zrobiła szczegółowego wywiadu, nie poinstruowała jak stosować lek. Taki lekarz to zagrożenie dla ludzi, a nie pomoc. Stanowczo odradzam!

Byłam u dr. Winiarskiej, konkretna, jeśli miałam problem-powiedziała co trzeba zrobić ,przepisała co trzeba i super.Mam tabletki jakich potrzebowałam i cieszę się,ze tam trafiłam. polecam

Dr Winiarska traktuje pacjentkę jakby robiła jej łaskę, że wgl ją przyjęła. Oschła i niemiła do tego lekceważy obawy i objawy pacjentki. Źle obliczyła mi termin porodu co na koniec ciąży zagwarantowało mi ponad tygodniowy pobyt w szpitalu. Kazała zapisywać się na USG (o ile wgl je robiła) w danym terminie, a potem miała pretensje, że zły termin wizyty i przekładała.

Bardzo przykre doświadczenie z p.Winiarską. W pierwszej ciąży poprosiłam o skierowanie na wyniki toxo jednak stwierdziła, że skoro mam kota to na pewno przechorowałam i mam przeciwciała. 3 tygodnie później poroniłam i sama zrobiłam po wszystkim ten wynik bo nie dawało mi to spokoju. Okazało się, że miałam toxo. W drugiej ciąży chodzę już do dr. Paluszyńskiego, którego bardzo polecam. P. Winiarska raz, że jest mało przyjemna to lekceważy obawy pacjentki i ze wszystkim ma problem. Czy z wystawieniem skierowania na badania czy wystawieniem zwolnienia lekarskiego. Pani recepcjonistka równie nieprzyjemna i potwierdzam wyżej opinie, że wypytuje o rzeczy o które nie powinna. dodaje swoje niemiłe uwagi a później dziwi się, że kobiecie w ciąży podskoczyło ciśnienie. Zero wyczucia i delikatności. Nikomu nie polecam i już tam moja noga nigdy nie powstanie. Bardzo przykre traktowanie....

Nikomu nie polecam tej Pani. Na drugiej wizycie w czasie ciąży dała tylko skierowania, niczego nie wyjaśniła ani nie zbadala. Kazała przyjść za 5 tyg. Gdyby nie inny lekarz który przyjął na drugi dzień i wykonał badania jak trzeba za 5 tyg. niewiadomo czy byłoby po co przychodzić. W badaniu drugi lekarz zauważył odwarstwienie kosmówki zalecił leżeć i przyjmować hormony. Takich lekarzy jak Ta Pani omijać z daleka.

niestety, mniej dać nie można, a szkoda. Najgorsza ginekolog. Zero uwagi i zero podejścia do pacjenta. Nic nie mówi, nie tłumaczy. Pacjenta traktuje jak zło konieczne. Niemiła. W dodatku ta bezczelna recepcjonistka, która zamiast lekarza przeprowadza wywiad. W karcie wpisywane są wizyty, które nie miały miejsca

niestety, mniej dać nie można, a szkoda.
W karcie wpisywane są wizyty, które nie miały miejsca

Bez komentarza!! Nie powinna leczyć ta kobieta!!! Nie powinna być lekarzem! przez nikogo nie zostałam tak potraktowana