lekarz Elżbieta Włodarczyk

Neurochirurg

Byłam operowana przez dr.Włodarczyk .złote serce .lekarz z powołania.Jestem bardzo wdzięczna pani doktor za opieke i operacje na kregosup l4l5.Dzieki pani doktor chodze bez bólu.Anioł nie lekarz.

Jestem po operacji wykonanej przez panią Włodarczyk,jestem zachwycony fachowością oraz podejściem do pacjęta - polecam !!!

dr Włodarczyk operowała mnie w sierpniu 1997 r.Dysk L4-L5 wpadł mi centralnie do rdzenia kręgowego.Poinformowała mnie bardzo szczegółowo o konsekwencjach tej operacji, a w dniu, w którym mieli postawić mnie na nogi-przyszła specjalnie, choć była już na urlopie.Dziękuję.Chodzę sprawnie do dziś.

Mój mąż niedawno był pacjentem Pani Doktor Włodarczyk. Ja osobiście nie miałam tej przyjemności , aby Ją poznać. Jednak to opinia mojego męża jest ważna. Otóż Pani doktor zasługuje na to , aby chylić przed Nią czoło.Wspaniały człowiek i specjalista. Dzięki Niej mój mąż po zabiegu jest już w domu. Bardzo dziękuję , Pani doktor, niech Panią spotyka wszystko to , co najlepsze.

Bardzo polecam paniom dok.Włodarczyk .Jest na prawdę dobrym lekarzem , 11-03-2012 miałem operacje na kręgosłup ,w pierwszej dobie po operacji postawili mnie na nogi .Jestem Jej bardzo wdzięczny za to co zrobiła.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Szczecin"?

Korony Północnej 15a
71-771 Szczecin