lekarz Elżbieta Włodarczyk

Neurochirurg

Byłam operowana przez dr.Włodarczyk .złote serce .lekarz z powołania.Jestem bardzo wdzięczna pani doktor za opieke i operacje na kregosup l4l5.Dzieki pani doktor chodze bez bólu.Anioł nie lekarz.

Jestem po operacji wykonanej przez panią Włodarczyk,jestem zachwycony fachowością oraz podejściem do pacjęta - polecam !!!

dr Włodarczyk operowała mnie w sierpniu 1997 r.Dysk L4-L5 wpadł mi centralnie do rdzenia kręgowego.Poinformowała mnie bardzo szczegółowo o konsekwencjach tej operacji, a w dniu, w którym mieli postawić mnie na nogi-przyszła specjalnie, choć była już na urlopie.Dziękuję.Chodzę sprawnie do dziś.

Mój mąż niedawno był pacjentem Pani Doktor Włodarczyk. Ja osobiście nie miałam tej przyjemności , aby Ją poznać. Jednak to opinia mojego męża jest ważna. Otóż Pani doktor zasługuje na to , aby chylić przed Nią czoło.Wspaniały człowiek i specjalista. Dzięki Niej mój mąż po zabiegu jest już w domu. Bardzo dziękuję , Pani doktor, niech Panią spotyka wszystko to , co najlepsze.

Bardzo polecam paniom dok.Włodarczyk .Jest na prawdę dobrym lekarzem , 11-03-2012 miałem operacje na kręgosłup ,w pierwszej dobie po operacji postawili mnie na nogi .Jestem Jej bardzo wdzięczny za to co zrobiła.

W pełni popieram opinię poprzedników. Po prostu nie spotkałem do tej pory takiego lekarza /mam 62 lata/.

Polecam, fachowiec pierwsza klasa. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Bardzo miła, uprzejma i kobieta z klasą!

Złote ręce...złote serce...złota dusza...złoty umysł,a przy tym perfekcja i profesjonalizm.Ot,i brak słów...(na te peany!) Szczerze Wam polecam Panią dr.Włodarczyk-neurochirurga I klasy. Mnie operowała kilka lat temu z efektem doskonałym i jestem pod Jej opieką w Poradni Przyklinicznej.Teraz czeka mnie kolejna trudna operacja,ale na szczęście wiem komu mogę zaufać i powierzyć swoje życie i zdrowie. Może i są lepsi,ale ja takich nie znam i nie mam potrzeby szukać. Dr.Włodarczyk przyjmuje w Por.Przyklinicznej na Unii.Lubelskiej we wtorki,rej.tel.91 425 33 95 Terminy niestety są odległe,ale jak można to warto poczekać.Naprawdę warto!

Szczerze Wam polecam Panią dr.Włodarczyk-neurochirurga I klasy.
Może i są lepsi,ale ja takich nie znam i nie mam potrzeby szukać.
Dr.Włodarczyk przyjmuje w Por.Przyklinicznej na Unii.Lubelskiej