lek. dent. Elżbieta Wojnarowicz

Pani doktor budzi zaufanie - bardzo dobre podejście do dzieci, nagrody dla zucha :) Dziecko nie boi się wracać do Pani Eli :) która (można powiedzieć, w formie bajki) opowiada małemu pacjentowi co robi przy ząbku. Nie mamy problemu z kolejnymi wizytami w gabinecie. Niedrogo.

Najlepsza dentystka z jaka sie spotkalam spelnila moje wszystkie oczekiwania warto polecam

Jest to najwspanialszy lekarz stomatolog. Przyjmie każdego praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Nie boi się podejmować decyzji związanych z leczeniem. Polecam ją w 1000% Przyjmuje również na NFZ w Medyce w ośrodku zdrowia.

Bardzo grzeczna,uprzejma,ma czas dla pacjenta,tłumaczy co robi

Bardzo grzeczna,uprzejma,ma czas dla pacjenta,tłumaczy co robi