lekarz Elżbieta Wojnarska

Psychiatra

Jako pacjent Oddziału Obserwacyjno-Zakażnego tomaszowskiego szpitala bez mojej zgody i wiedzy, czego zabrania Kodeks Etyki Lekarskiej /Art.15/.pani pielęgniarka tegoż oddziału informując mnie tylko ,że idziemy na konsultację wyprowadziła mnie w pidżamie na zewnątrz szpitala.Dopiero przed drzwiami gabinetu pani psycholog zorientowałem się u kogo będzie konsultacja.Nie znając powodów wszedłem.Tu chciałbym podziękować pani dr psychiatrze za rzetelną opinię,która moją wiedzę z dziedziny bakteriologi nie uznała jak pozostali lekarze z oddz.obs.-zakażnego za fobię.Po wyjściu ze szpitala wykonałem prywatnie badania bakteriologiczne ,które jak sugerowałem lekarkom wykazały ,że moja dolegliwość jest spowodowana przez mikroorganizmy .Jeśli ...

Lekarskiej /Art.15/.pani pielęgniarka tegoż oddziału informując
wykonałem prywatnie badania bakteriologiczne ,które jak sugerowałem lekarkom wykazały ,że moja dolegliwość jest spowodowana przez mikroorganizmy .Jeśli już ktoś będzie musiał
to polecam Panią Dr Wojnarską.