lek. med. Elżbieta Wolska

Wizyta u Pani Doktor opóźniona godzinę, ale ok to jeszcze mogę zrozumieć. Dopiero jak weszłam do gabinetu Pani Doktor poinformowała, że nie działa sprzęt do dania dna oka więc straciłam czas bo głównie na tym badaniu mi zależało. Podczas wywiadu medycznego Pani Doktor bardzo niemiła, była oburzona, że pacjent nie pamięta dokładnych parametrów jakie ma w szkłach korekcyjnych oraz to jakie zalecenia dał poprzedni okulista Badania jakie mogła wykonała, ale mam wrażenie, że aby tylko odhaczyć kolejnego pacjenta. Bardzo nie polecam Pani Doktor.

Pani doktor wszystko bardzo dobrze tłumaczy. Wykonuje dużo badań dodatkowych by zdiagnozować pacjenta. Bardzo uprzejma, miła, elegancka.