lekarz Elżbieta Wołyniec-Zawiślak

Laryngolog

Trafilismy do Pani Doktor po kilku ostrych zapaleniach ucha u 3-letniej corki, z ktorych kazde konczylo sie antybiotykiem. Znani bydgoscy laryngolodzy zaproponowali nam sterydy,leki przeciwalergiczne,usuniecie trzeciego migdala i dreny do uszu.Od 8 miesiecy dzieki homeopatii corka nie dostala zadnego antybiotyku,sterydow ani nie poddalismy jej zadnemu zabiegowi. Sluch idealny mimo kilku zapalen ucha leczonych tylko i wylacznie kropelkami-regularnie badamy.Polecam rodzicom, ktorzy nie chca narazac dziecka na antybiotykoterapie i stresy szpitalne!

Jestem pacjentka wieloletnia moj syn.Moja wdziecznosc nie zna granic.Pani Doktor jest Wielkim Lekarzem ogromna wiedza, wyczuciem, jest wspanialym czlowiekiem.Wizyty sa fachowe, przyjemne.Pani Doktor posiada ogromna wiedze z roznych dziedzin medycyny.Mam ogromne zaufanie do Pani Zawislak, chcialabym goraco podziekowac za opieke nad nami oraz cierpliwosc do mnie jako pacjentki.Serdecznie dziekuje za wszystko co Pani dla nas zrobila i robi.Bede zawsze wdzieczna...i bede zawsze Pani pacjentka.Niewyobrazam sobie zeby bylo inaczej.Pozdrawiam.Jola.A.

Przyszedłem z !! roczną Córeczką z problemem laryngologicznym i o zwiększenie odporności w oparciu o leki homeopatyczne i ... zbagatelizowała Pani problem uszny ( bo nie bolało dziecka) - dostałem lek homeopatyczny domowej roboty (bez skadu ani nazwy na butelce) - stan dziecka sie pogorszy po kilku dniach ... telefonicznie Pani kazała zwiększyć czętotliwość leku homeopatycznego, zmieniłem lekarza jak temp dziecko już 39,5 przekraczało w dzień i potwierdziłem diagnozę u kolejnego lekarza .... dziecko skończyło z zapisanym na 10 dni silnym antybiotykiem - ROCZNE DZIECKO, bo zaniedbałem infekcję w uchu ... ale czy ja zaniedbałem ?? czy niekompetentny lekarz diagnozował mi Córeczkę ?? - odpowiedz jest prosta !!!!!

Do Pani Doktor chodze z jedna córka od 6 lat. Trafiliśmy do Pani Doktor jak córka miała 4 lata. Druga córka chodzi od urodzenia ma 5 lat. Dziewczynki są na homeopatii i nie choruja. Mitem jest też "wychorowanie" się dziecka w przedszkolu. Bzdura.Dziewczynki nie wiedzą co to antybiotyki. Nawet zapalenie ucha u starszej córki przeszło na kropelkach. Polecam z czystym sumieniem Panią Doktor.

po prostu jestem zadowolona. chodzę do Pani doktor juz 10 lat i zawsze mnie wyciągnie z choroby,.

Pani doktor nie powiem - jest osobą bardzo uprzejmą i sprawiającą wrażenie osoby kompetentnej, ale z tym drugim to tylko wrażenie. Do tej pani laryngolog trafiłam po dwóch anginach przebytych w jednym miesiącu, kiedy to w gardle ponownie wdawał się stan zapalny - tym razem był to wirus. Pani doktor twierdziła, że podłożem wszystkiego jest mój ząb 8-mka (która co prawda już od dobrych 10 lat była na wierzchu, ale nie wysoka i ponoć postanowiła sobie dalej rosnąć, co obniżyło odporność organizmu). Dostałam leki przeciwwirusowe i ot propolis na odporność ...

Pani doktor twierdziła, że podłożem wszystkiego jest mój ząb 8-mka (która co prawda już od dobrych 10 lat była na wierzchu, ale nie wysoka i ponoć postanowiła sobie dalej rosnąć, co obniżyło odporność organizmu). Dostałam leki przeciwwirusowe i ot propolis na odporność i miałam cierpliwie czekać i się nie przejmować - samo miało się już ułożyć.
Po kilku dniach od wizyty zaczął mi puchnąć migdał i cała okolica stała się bardzo bolesna. Pani doktor zgodziła się mnie wcisnąć w grafik na za dwa dni, żeby to obejrzeć... Po czym uparcie twierdziła, że to na pewno ten ząb (choć ze dwa razy pytałam, czy to na pewno nie coś z migdałem, skoro te dwie anginy miałam), że jeszcze niecały tydzień i się skończy, tylko muszę być cierpliwa i dzielna.
Faktycznie mogło się skończyć, ale nie tak jak pani doktor mówiła.
Kilka dni później byłam już opuchnięta jak chomik, ze szczękościskiem, nie mogłam jeść ani spać, silne leki przeciwbólowe działały krótko - umówiłam się do stomatologa (wyprosiłam wizytę, gdyż była to sobota, kiedy miał wolne) z myślą, żeby mi nawet wyrwał tego zęba, bo już nie zniosę.
I TO STOMATOLOG, A NIE PANI LARYNGOLOG STWIERDZIŁ, ŻE MAM JUŻ ROPIEŃ NA MIGDAŁKU I W TE PĘDY MUSZĘ DO SZPITALA NA JEGO CIĘCIE!
Zabieg straszliwie bolesny, ale nie było już innego wyjścia - tylko na antybiotyki w takim wypadku za późno. Gdybym "cierpliwie przeczekała" jeszcze w weekend wdała by się Sepsa...
Inaczej mówiąc niezachwiana pewność "teorii zębowej" pani doktor mogła mnie doprowadzić nawet do zgonu.

Przyjechałam z dzieckiem - stan zapalny ucha. Pani doktor stwierdziła, ze jest ok i dała jakieś homeopatyczne granulki. Mały całą noc niemiłosiernie płakał, miał wysoką gorączkę (ale Pani doktor twierdziła, że będzie ok). Na następny dzień gorzej, a ona ma wyłączony telefon!! Pojechałam w końcu na pogotowie - a tam poważy opieprz -dziecko ostra angina (Pani doktor dzień wcześniej tego nie widziała?!!), ostry stan zapalny ucha -oraz już pęknięta błona bębenkowa, stan dziecka poważny i dyżurny lekarz krzyczy na mnie, jak mogłam tak późno przyjechać i teraz to daje skierowanie do szpitala. I to jest przestroga dla wszystkich zachwyconych tą homeopatią. Przykład z życia wzięty, a mnie dużo zdrowia to kosztowało - nie mówiąc otym, że mogłam zrobić krzywdę mojemy szkrabowi

Długo leczę się u doktor Zawiślak i jestem z niej bardzo zadowolona. Już od 10 lat nie brałam antybiotyków, leczenie jest bardzo skuteczne, a jej wiedza ogromna. Fakt, że często trzeba czekać w kolejce dłużej niż na zapisaną godzinę, ale poświęca zawsze swoim pacjentom maksimum czasu. Pierwszy lekarz jakiego poznałam, który jest tak uprzejmy, pomocny i oddany swojej pracy. POLECAM W 100% !!!

Zdecydowanie polecam.Moje 3-letnie dziecko od września 2011 r. nie musiało brać żadnych antybiotyków. A wcześniej miał zapalenie płuc i kilka razy oskrzeli. Podaję leki już od tamtego czasu. Pani doktor bardzo uprzejma i poświęca dużo czasu na wyjaśnienia i wywiad nt. pacjenta.

Bardzo miła Pani Doktor, leczę tam całą moją rodzinę, a dzieci moje już od 3 lat nie miały antybiotyku, moja starsza córka utykała na jedną nóżkę i Pani neurolog nie umiała znaleźć przyczyny, a odkąd leczę ją u Pani Dr. Zawiślak córka nie kuleje, teraz właśnie zaczęła leczyć mojego męża i mam nadzieję, że będzie też wszystko super