lekarz Elżbieta Wołyniec-Zawiślak

Laryngolog

Takiego lekarza nam pacjentom trzeba - skuteczny!!! rewelacyjny!!!

Takiego lekarza nam pacjentom trzeba - skuteczny!!! rewelacyjny!!!

po prostu jestem zadowolona. chodzę do Pani doktor juz 10 lat i zawsze mnie wyciągnie z choroby,.

Pani Doktor jest lekarzem do kórego idzie się z wielką przyjemnością i pewnością, że zawsze poradzi na doskwierające dolegliwości.Jedyny lekarz, a w ostatnim czasie mam kontakt z wieloma zainteresowała się, zadzwoniła i zapytała dlaczego nie przyszłam na umówioną wizytę.Przede wszystkim skuteczna w leczeniui, a to jest najważniejsze!

Byłam jakiś czas temu u Pani doktor. Potwierdziła, że objawy, o których mówię są uzasadnione i widzi, że coś się tam dzieje, ale... kuracja, mimo ponawiania nie pomogła ani trochę, leki bardzo drogie i pieniądze okazały się być wyrzucone w błoto.

Nie spotkałam jeszcze lekarza, który poświęca pacjentowi tak dużo czasu i uwagi, niezależnie czy wizyta jest prywatna czy na fundusz. Podejście pani doktor do dziecka jest tak dobre, że dziecko pozwala się zbadać bez żadnych protestów. Obyśmy spotykali więcej takich lekarzy...

To przesympatyczna kobieta, cudowny lekarz w 100%. Fakt- ciężko skontaktować się z Panią Doktor telefonicznie.

To przesympatyczna kobieta, cudowny lekarz w 100%.
Fakt- ciężko skontaktować się z Panią Doktor telefonicznie.

To prawda że się Pani Doktor się ceni , ale jest naprawdę dobra , moje dziecko już od 6 lat nie bralo antybiotyku. Tylko by mogła odbierać telefony, jak już się podejmuje leczenia.

R E W E L A C J A SUPER, WZOROWO, JESTEM W SIÓDMYM NIEBIE, BO DZIĘKI PRZEPISANYM LEKARSTWOM MOJE DZIECIĘ MAŁO CHORUJE I SZYBKO ZDROWIEJE !!! EXTRA

R E W E L A C J A

Byłam u Pani Zawiślak dopiero 2 razy , ale dzięki Niej zaczęłam inaczej patrzeć na swoje choroby .Dała mi nadzieję ,że może być lepiej .Moja wizyta nie była ostatnia . Oby było więcej takich lekarzy .

Jestem zadowolona, nastawiona pozytywnie, myślę że leczenie mego dziecka każe się skuteczne. Polecam.