lekarz Elżbieta Wołyniec-Zawiślak

Laryngolog

TA PANI NIE SZANUJE LUDZKIEGO CZASU , NIE POTRAFI ZORGANIZOWAĆ SOBIE PRACY , ZAPISUJE PACJENTÓW CO 15 MIN , A KAŻDA WIZYTA TRWA CO NAJMNIEJ 30 MIN , CO WPROWADZA CHAOS WŚRÓD PACJENTÓW , NERWOWĄ ATMOSFERĘ I NIEZADOWOLENIE . I NIE WIEM JAK MIŁA BY BYŁA TA PANI TO NIE ZREKOMPENSUJE STRACONEGO CZASU W POCZEKALNI .

Byłam jakiś czas temu u Pani doktor. Potwierdziła, że objawy, o których mówię są uzasadnione i widzi, że coś się tam dzieje, ale... kuracja, mimo ponawiania nie pomogła ani trochę, leki bardzo drogie i pieniądze okazały się być wyrzucone w błoto.

Takiego lekarza nam pacjentom trzeba - skuteczny!!! rewelacyjny!!!

Takiego lekarza nam pacjentom trzeba - skuteczny!!! rewelacyjny!!!

Panią dr.Wołyniec Zawiślak poznałam wiele lat temu, po mojej ( nieudanej)operacji.Zajęła się mną jak nikt przedtem ani potem.Szukała wszelkich sposobów na poprawienie mojego stanu zdrowia ( od rożnych zabiegów rehabilitacyjnych po zabiegi laserowe). Tłumaczyła każdy zabieg i każde badanie, które musiałam wykonać. W sytuacjach niezrozumiałych dla mnie rysowała na kartce budowę krtani,strun głosowych i co zmieni się po zabiegu. Nie ważny dla niej był czas wizyty.Poświęcała go tyle ile wymagała tego sytuacja ( np.stan mojego ducha i zdrowia). Baaardzo polecam!

To przesympatyczna kobieta, cudowny lekarz w 100%. Fakt- ciężko skontaktować się z Panią Doktor telefonicznie.

To przesympatyczna kobieta, cudowny lekarz w 100%.
Fakt- ciężko skontaktować się z Panią Doktor telefonicznie.

R E W E L A C J A SUPER, WZOROWO, JESTEM W SIÓDMYM NIEBIE, BO DZIĘKI PRZEPISANYM LEKARSTWOM MOJE DZIECIĘ MAŁO CHORUJE I SZYBKO ZDROWIEJE !!! EXTRA

R E W E L A C J A

Jestem zadowolona, nastawiona pozytywnie, myślę że leczenie mego dziecka każe się skuteczne. Polecam.

To prawda że się Pani Doktor się ceni , ale jest naprawdę dobra , moje dziecko już od 6 lat nie bralo antybiotyku. Tylko by mogła odbierać telefony, jak już się podejmuje leczenia.

Moim zdaniem 150 zł za pierwszą wizytę i 80 zł za kolejne to trochę drogo. jeżeli stwierdze że pomogło to nie ma problemu gorzej jak się wyda kasę i nic z tego. A i dla czego wszyscy tu są tak zadowoleni czyżby nie było niezadowolonych aż dziwne. A może faktycznie taka dobra.

Pani Doktor jest lekarzem do kórego idzie się z wielką przyjemnością i pewnością, że zawsze poradzi na doskwierające dolegliwości.Jedyny lekarz, a w ostatnim czasie mam kontakt z wieloma zainteresowała się, zadzwoniła i zapytała dlaczego nie przyszłam na umówioną wizytę.Przede wszystkim skuteczna w leczeniui, a to jest najważniejsze!